Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/607 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok!

Az anyám barátja is jelentkezett,ahogy én is..

Ma mondta,hogy felhívták,és hogy én is nézzem meg a híváslistám...mivel sok ember szokott hívogatni ezért nem mindegyiket hívtam vissza. Képzeljétek felhívtam a számot a híváslistámról amelyik 'gyanús' volt számomra és mikor beleszólalt a nő,hogy "Halló,Rtl Klub szerkesztőség" majd összepisiltem magam :)

Elmondtam neki,hogy tudom,hogy március 29.-én hívtak,mert láttam,de nem tudtam,hogy ők azok....most április 2. van.

A nő mondta,hogy majd újra megkeresnek azon a számon...

Szerintetek tényleg meg leszek keresve??

Annyira vártam már,ne most ússzon el ez a lehetőség...:/

2012. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/607 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a rendszert, elég furák...
2012. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/607 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nagyon értem:/.....
2012. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/607 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi alapján hívnak talán látták hogy messze lakom és akkor jó ő nem pedig meg tudnám oldani dolgok... én szeretnék bejutni vagy legalább megtudni élőben mi ez az egész és nem tom mit csináljak mért nem hívnak írnak:S
2012. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/607 anonim válasza:
70%

már voltam castingon is, egy kis performanszt kellett előadni kamerába, meg be kellett mutatkozni beszélni magunkról, 2nappal késöbb visszahívtak h mennyek be megkonzultálni mert hogy tovább jutottam, és közölték h látnak bennem valamit, és 90ezerért elvégezhetek egy tanfolyamot, amivel jobblehetek.

ennyivolt.

2012. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/607 anonim ***** válasza:
65%
Sziasztok! A táncos dolog egy óriási KAMU! ma 10kor hívott fel az RTL KLUBtól egy ügyintéző hölgy, és elmondta h a Barátok Közthöz hasonló műsor lesz. Úgyhogy nem kell semmit sem fizetni, csak megjelenni.
2012. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/607 anonim ***** válasza:
És két napon belül hívank,vagy 2 héten belül? Mert én nagyon szeretnék bekerülni,de még nem hívtak... :(
2012. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/607 anonim ***** válasza:
Mármint csak annak kell megjelenni,akit felhívtak ugye?
2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/607 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, mindenkit vissza kéne hívni, olyat nem csinálhatnak, hogy valakit nem hívnak vissza. Mindenkit vissza kell hívniuk, mindnekit meg kell nézniük, és nem tudom hogy aki itt írt az most szórakozik vagy igazat mond...Szerintem a casting akkor lesz ha lezárják a jelentkezést, utána hívnak vissza mindnekit.
2012. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/607 anonim ***** válasza:
100%
márcsak azért is hülyeség, mert jelezték h mindnekivel felveszik a kapcsolatot.
2012. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!