Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel nappal Budapest casting?

Éjjel nappal Budapest casting?

Figyelt kérdés
Volt már valaki Éjjel nappal Budapest castingon? Mit kellett csinálni? Nehéz bejutni? Érdemes jelentkezni?

2013. ápr. 13. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Én nem voltam, de szerintem nem érdemes jelentkezni. Ha "celeb" akarsz lenni akkor persze mind1 de ha színész/színésznő akkor jelentkezzél színitanodába mondjuk. Vagy ha ilyen komolyabb sorozatszínész szeretnél lenni akkor Tv2akadémia ott oktatnak ilyet bár nem olcsó legalábbis nekem nem. De még mindig jobb mint abba a műsorba egyiknek sincsen egy kis színészi tehetsége sem szerintem.
2013. ápr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

"Érdemes jelentkezni?"

Csak erre tudok válaszolni. Havi félmillát keresnek azok a patkányok,szóval tulajdonképp igen,"érdemes".

2013. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
és amugy ha valaki bejut és felvesznek egy részt vele akkor az kb mikor kerül adásba??
2013. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 zsazsa8912 válasza:
76%
Én IMÁDOM AZ ÉJJEL NAPPAL BUDAPESTET!!! Jelentkeztem is, tegnap már castingon is voltam, várom h hívjanak!! Nem a "celebség" maitt nem is a pénz miatt, hanem az élmélny miatt és h személyesen is találkozhassak a szereplőkkel!!! Aki meg nem szeretni nézzen mást! Izlések és pofonok! mert gondolom aki nem szeretni nézni az nincs tisztában azzal h minden ami a sorozatban történik az a való világban is így megy!!! Ennyi!! Itt nem folyik vér...itt nem ölik meg halomra egymást az emberek...így élnek valójában is Pesten a fiatalok!!! :)
2013. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

# 4


Hát én nem így élek mit ezek a szerencsétlenek!

2013. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Zsazsa8912 mi volt a castingon?? En holnapmegyek! Hivtak azota?
2013. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
én is megyek majd a castingra várom hogyvivjanak
2013. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Atti Kovacs válasza:
89%
sziasztok lenne egy kerdesem,mi volt a casting-on es mi is a pontos cim az tudom,hogy a XXII kerulet de sajnos a tobbit nem tudtam le jegyezni,koszi
2013. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Gazsa90 válasza:
Nagy tétényi ut aszem én holnap megyek nem tudom mien szerepet kapok meg azt se hogy hol
2014. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 adam19044 válasza:
Az a baj nem tudom hogy most fektessek-e reményt a dologba. 1x jelentkeztem, pár nappal rá telefonon felhívtak hogy nagyon tetszenek a képeim és hogy másnap felkéne mennem pestre, válasszak időpontot azon a napon belül. Okés elmentem megvolt a próba forgatás stb azt kb 3 hónappal rá most megint jelentkeztem, ne kérdezzétek miért, talán túlságosan akarom xd, szóval jelentkeztem megint és megint felhívtak hogy nagyon tetszenek a képeim szeretnének velem holnap mindenképp találkozni. Na most a kérdés az, hogy vajon minden olyan embert felhívnak ezzel a dumával aki nem olyan nyomorék, vagy tényleg elég ritkaság ez és örülnöm kéne? főleg h 2x is?
2015. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!