Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éjjel nappal Budapest casting?

Éjjel nappal Budapest casting?

Figyelt kérdés
Volt már valaki Éjjel nappal Budapest castingon? Mit kellett csinálni? Nehéz bejutni? Érdemes jelentkezni?

2013. ápr. 13. 18:47
1 2
 11/19 anonim válasza:

Utcsó hozzászólónak írok!Ha olvasod írj vissza minnél előbb,hogy azóta mi lett a dologból.Én ma jelentkeztem

és engem kb 15 percel azután,hogy elküldtem a képeket

hívtak ugyanezzel a szöveggel,hogy nagyon tetszettek a képeim meg,hogy most sürgősbe frissítés kell a sorozatba meg a csaj aki hívott mondta,hogy lát esélyt meg szimpi vagyok így telefonon keresztül.Érdekelne,hogy ez most akkor igaz lehet vagy csak beetetés?Régebbi jelentkezők véleménye is érdekelne,hogy nekik mi lett a sorsuk,de csak őszinte és értelmes válaszokat légyszi!

2015. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 DIADIA2 válasza:
Ugyanezzel a dumaval etetnek meg mindenkit mert hogy sokan jelentkezennek es minel tobb arcot lathassanak ....
2015. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Utolsó Válaszolók.. Ez tényleg vicc, én még régen az indulásnál jelentkeztem hirtelen meggondolatlanságból, kb 2-3 éve és tegnap hívtak fel, ugyanezzel a dumával :D hogy mennyire tetszettek a képeim stb. ezek szerint addig hívogatnak amíg valaki tényleg nem megy el és nem válik be :)
2015. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 gergana válasza:
Én jelentkeztem,fel is hívtak másnap,h menjek be egy castingra.De meggondoltam magam és nem mentem.1 hét múlva ismét megkerestek,h miért nem voltam castingon?!szeretnék,h még is menjek és másnapra behívtak.ez jelent valamit,h nem mentem,de újra kerestek?hagyhattak volna lógva is nem?!
2015. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

sziasztok!:)

engem is behivtak holnapra castingra mert tetszik nekik a profilom es karakteres az megjelenesem de nem tudom menjek-e es hogyan tudnek videkrol bejarni, gyakorlatom van de egyszeru utcai es bulis ismerkedesbol plusz host es promoterkedtem.

Kerlek ha tudtok irjatok ma nekem ha kell faceprofilom is megmutatom;)

2015. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 bearsteve válasza:
Valaki tudna esetleg elérhetőséget adni a casting helyszínről vagy esetleg valami telefonszámot?
2016. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Atti8878 válasza:
Sziasztok. Laczkó Attilának hivnak Szabolcs-Szatmár-bereg megyèben èlek. Minden vágyam vólt az hogy kamerák előtt szerepeljek szeretem ha engem vesz a kamera imádok extrèm sportot üzni mindenfèle sportot szeretek üzni. Foci biciklizès futás. Akire felnèzek az èjjel nappal Budapestből az a Gabi Joe Ès lali. Imádok a közèpp pontba lenni nèha makacs vagyok vicces humoros őrült. Minden vágyam ès álmom válna valóra ezzel a lehetősèggel.
2017. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Atti8878 válasza:
Sziasztok amit a castingon felvett kis videót hova teszik fel az èjjel nappal stábja nagyon fontos lenne✔✔✔✔
2017. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hát igázból ezen gondolkoztam én is csak az a baj hogy nem nagyon tudom magam elképzelni a tv-ben meg furcsa lenne mert soha sem szerepeltem semmi ilyenben de ha úgy érzed próbáld meg nyugodtan (főleg ha lány vagy mert akkor több esélyed van :) )
2020. máj. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!