Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap randim lesz, de félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz, de félek hogy a sok pattanás miatt elszalad mikor meglát. Mit tegyek? Mondjam le?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és elég pattanásos.
2021. dec. 3. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Trollkodj máshol.
2021. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél fel maszkot... Egyébként kis alapozó, púder, korrektor és máris kevésbé feltünő a bőrhiba. Ha meg a pattanások ennyire zavarják/taszítják, akkor nem is érdemes időt pazarolni rá.
2021. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A hegek attól még látszanak. De az alapozó nem rossz ötlet, bár elfedni biztos nem fogja.
2021. dec. 3. 19:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Sosem látott téged vagy mi?
2021. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Neem. Facebookon jelölt be, és így hívott randira is.
2021. dec. 3. 20:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kis alapozó esetleg. De nehogy lemondd emiatt. Sok pasit egyáltalán nem érdekel a pattanás. Ez van, ilyen az arcod, ne foglalkozz vele. Ha meg emiatt nem tetszel neki, így jártál. Veszteni attól még nem vesztesz, hogy talàlkozol vele.
2021. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Én így paráztam hogy mit fog szólni. Alapjáraton sem sminkelek,vagyis ilyen alapozó, korrektort nem, csak szempillaspirált meg szemceruzát szoktam.

Előbb vagy utóbb mindenképp kiderülne, hogy nem tökéletes az arcbőröd, szerintem ne mondd le, de ne is vakold ki magad..

Szerintem sokkal igazibb ha a természetes és igazi éned tetszik másnak, mint a 80 réteg sminkes oldalad.

Persze aki szeretné csinálja, nem az en dolgom, de én nem szeretem. :)

Ez csak az én véleményem.

Drukkolok. :D

2021. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alapozó segíthet, de idővel tényleg kiderülne, hogy te sem vagy tökéletes (ahogy senki sem). Az tuti, hogyha így is tetszel neki, akkor már csak jobb lehet.:)
2021. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem kéne annyi agyonfilterezett képet kitenni a közösségi oldalakra. Lehet, ha látta volna, milyen pattanásos vagy, el se hív randizni. A pakliban az is benne van, hogy meglát és azonnal ott hagy.
2021. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges
2021. dec. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!