Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg rémes ötlet? Fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg rémes ötlet? Fiúk, ti ezt félreértenétek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy holnap találkozok egy fiúval. Még hónapokkal ezelőtt volt egy randink, de a végén megbeszéltük, hogy egyikünk sem akar többet a másiktól, maradjunk barátok.


Azóta azért beszéltünk online, mert közös az érdeklődési körünk, jól meg tudjuk megbeszélni a dolgokat és néhány hete felhozta, hogy mi lenne ha találkoznánk. Én igent mondtam, hiszen úgyis rég láttuk egymást. Szóval elhatároztuk, hogy elutazik hozzám és elmegyünk egy parkba piknikezni, én sütök is valami sütit.


Nyilván ezt megosztottam a legjobb barátnőmmel, aki szerint ez rémes ötlet. Szerinte a fiúnak tetszem, és azzal, hogy találkozok vele, ráadásul sütök is, azt fogom üzenni, hogy többet szeretnék tőle. Véleménye szerint nagyon ritka, hogy egy fiú csak úgy, szándék nélkül találkozzon egy lánnyal.

Na most ezzel bogarat ültetett a fülembe, hiszen lehet benne igazság. Azonban nem szeretném lefújni a találkozót, hiszen mint ember, nagyon kedvelem.


Mit tegyek? Egyáltalán van ebben igazság?



2023. aug. 12. 12:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Tök érdekes, amit írsz. Értem, amit a barátnőd mond, még az is lehet, hogy igaza van. De ez embertől függ! Szerintem menj el, találkozz a fiúval, és figyeld meg a reakcióit, aztán majd meglátod. Én nagyon ritkán találkozom úgy lánnyal, hogy csak barátként tekintek rá, de van olyan is. Benne van, hogy megtetszettél neki, de abszolút nem tuti. Aztán várjál, mert lehet, még a végén neked - is - tetszik meg ő! :) 18/f
2023. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
A sütivel egy kicsit valóban túltoltad.
2023. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Vannak kapcsolatok, amelyek nagyon lassan alakulnak. És ez egyáltalán nem baj. Valójában ez lenne a normális: megismerni egymást, ráhangolódni, és csak utána közelebb kerülni. Mindig csak annyit, amiből még van visszalépés, gondolkodási idő. A süti szerintem semleges dolog, te csináld úgy, hogy ez egy baráti gesztus. Próbáljátok inkább megismerni egymást, mint összehabarodni. Taktika: te inkább kérdezz, mint beszélj.
2023. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
No problem, majd mesélj, hogy mi volt!
2023. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az utolsó konkrét infó, ami a múltkori talin elhangzott, azaz ameddig nem mondja ki konkrétan senki, hogy többet szeretne, addig az előző állapot van érvényben.
2023. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem van, meg akar dugni jol.
2023. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván megosztottad...


Miért kell mindig mindent megosztani? Komolyan, mi ez a megosztás-mánia?

Ha tapasztalatlan vagy, akkor lehet, előbb helyi kapcsolatokat kellene építened, hogy felismerd a baráti és a szerelmi (vagy inkább olyasféle) közeledések közötti különbségeket.


Mi innen honnan tudjuk, mi a szándéka? Neked kell tudnod, te láttad, hogy milyen a chatelés nexusa. Lehet, akar valamit, lehet, nem. Szerintem elsősorban azt döntsd el, hogy te magad mit akarsz, mert szerintem nem vagy vele tisztában...

2023. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
A süti szerintem is túlzás, akit nem szerettem, vagy akartam volna valamit, annak sosem sütöttem volna.
2023. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érteném félre, de csak mert nagyon sok lány barátom van és tudom hogy gondolkodtak (talan, nagyjából xd).

A srác nem tudom hogy van ezzel, de lehet akar valamit szóval ha te nem akkor inkább beszéld át vele hogy nehogy túlgondolja, az a legtisztább.

2023. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy bajod nem eshet ha elmész. Ott majd meglátod, hogy milyen szándékkal jött. Ha csak barátilag gondolta akkor lesz egy tök jó napotok. Ha többet akar akkor pedig megtudod vele beszélni, hogy a részedről ez még mindig nem oké és hogy te ezt egy baráti találkozásnak gondoltad. Ha így alakulna az max neki lesz kínos.

Amúgy #7 neked nincsenek barátaid? Vagy te nem meséled el nekik ha valami különösebb töfténik veled?

2023. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!