Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt egy jelnek vegyem? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy jelnek vegyem? Vagy csak barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Új lány vagyok az osztályban és egészen népszerű lettem. Ami nekem fura mert mindig a csendes, kevés baráttal rendelkező lány voltam. Az elmúlt 1 hétben 2 fiúval kapcsolatban éreztem, hogy ez több lenne felőlük. Az egyikkel sétáltam fél órát aztán haza mentem, mert jött a buszom. A másik elhívott egy kocsma jellegű helyre inni valamit. (nem ittam alkhololt, szetetek tiszta fejjel gondolkodni és beszélgetni)

Fura volt, mert elméletileg baráti szinten vagyunk ami azt jelenti, hogy mindenki magának fizet aztán ott udvariaskodott, hogy majd ő fizet. Vele 1 órát töltöttem, de az egy óra alatt legalább 5x érzékeltette, hogy cuki vagyok és csinos.

Most ezt én gondolom túl? Tudja, hogy nekem 4 éve van barátom, de ennek ellenére így viselkedett. Túl közvetlen, vagy szerethetne többet?

19l


2023. okt. 24. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, hogy van barátod, ezt tartsa tiszteletben.
2023. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a második srác többet akar, ezért nem igazán foglalkoznék vele, hiszen barátod van. Ne húzd az agyát, ne menj el vele kocsmázni, mert ezzel hitegeted őt. Nyílván lehet barátilag is kocsmázni, de ha srác hív meg lányt, az szinte kizárt, hogy baráti alapon történjen...
2023. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többet akar a második. De visszafoghatná magát, ha tudja, hogy foglalt vagy
2023. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátod, akkor nem kéne eljárni egyikkel másikkal sehova.
2023. okt. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudjak hogy baratod van?

Nem is ertem, minek jarkalsz veluk…

Ne huzd az agyukat, mert ugy gondoljak hogy van esely nalad

2023. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha van barátom nem megyek el más fiúkkal sehova, már azért se mert ez a barátomnak is rosszul esne ha tudná hogy más fiúval vagyok
2023. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!