Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátkozni szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki pár hónapja visszautasított. Azóta havonta csak pár szót váltottunk. Úgy kb karácsony óta viszont csomószor keres, kedves, és félreérthető szövegeket ír. Szerintetek csak barátkozni akar, vagy akár többet is? Én nem tudom eldönteni, de rákérdezni meg szerintem ciki lenne, miután ő utasított vissza.

2023. jan. 13. 23:00
1 2
 1/18 hungarikum_202 ***** válasza:
84%
Szerintem igen. Bár ennyiből megállapítani nem nagyon lehet.
2023. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de csak így a semmiből? Miért? 1 év van köztünk, nem egy iskolába járunk, nem egy városban lakunk. A pár hónap alatt majdnem 1 évet értettem, második randi után történt a visszautasítás.
2023. jan. 13. 23:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról lehet szó, hogy valaki más miatt utasított el, de vele nem alakult minden jól, ezért a b-tervet választotta, vagyis téged.
2023. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy ő valami "nagyobb", "ígéretesebb" """"lóra""""/ 'példányra' startolt rá; de az nem jött össze neki, úgyhogy, "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon megkeresett téged. Amúgy lehet az is,hogy amúgy belegondolva te is ugyanannyira, vagy kb ugyanannyira, hogy csak minimálisan-kevésbé tetszel neki, tehát, hogy csak kicsit kevésbé; vagy pont annyira, csak eddig még nem figyelt fel rád, meg amúgy még előbb az eredeti kiszemeltjét akarta megpróbálni fölszedni; de amúgy te is tetszel neki, lehet,hogy ugyanannyira.

---

Amúgy nem feltétlenül ez van [az az lovas-szamaras, azt még az alá írtam, csak aztán írtam még be közé sorokat. ] ,mert az is lehet, hogy akkor még éretlennek érezte magát egy párkapcsolatra, és aztán közben meggondolta magát, hogy mégis érettnek gondolja/érzi magát erre.

És akkor lehet szóval,hogy a múltkor csak megijedt; hogy a párkapcsolat az már ilyen komoly dolog, meg az is lehet,hogy túl hirtelen csak nem tudta lereagálni, hogy ő tetszik valakinek. Meglepte ez, összezavarodott, zavarba jött, zavarában hirtelen nem tudta; mit mondjon.

2023. jan. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt konkretan megmondani. Lehet az is, hogy volt egy fiu aki tetszett neki, de aztan megunta ezert ujra elkezdett veled dumalni. Lehet nem jelentesz neki semmit sem, csak az unalmat uzi azzal hogy dumalgattok. Lehet tenyleg tetszesz neki, es csak felenk volt, ezert nem nyitott ugy feled. Barmi tortenhet. En elemeznem a csajt, megneznem mennyit erdeklodik felolem, mikrol beszel, kerdezgetnem az erzeseirol, hatha megtudom az okait a multbeli dolgoknak.
2023. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 NTBS ***** válasza:
81%
Nem tudom. Őt kell megkérdezni.
2023. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet, hogy elutasított. Lehet, hogy te indítottál rosszul, túl rámenősen, lehet, hogy csak egyszerűen bepánikolt, és nem tudott jól reagálni, lehet, hogy volt egy lezáratlan kapcsolata, kiszemeltje, akármi.


Szerintem azzal, hogy keresi a társaságod, kedves veled, kétértelműen fogalmaz, stb. az azt jelenti, hogy flörtöl veled annak tudatában, hogy bejön neked. Vagyis szerintem meggondolta magát. Hogy ez mennyire komoly, azt nem tudom.


Én elhívnám egy teázóba, stb. beszélgessetek, találkozzatok, nem kell szerelmet vallani, hadd alakuljon a dolog magától.

2023. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre beszélgessetek sokat, aztán idővel feldobhatsz egy talit.:)
2023. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elő az szokott fordulni, hogy az ember változik, és valahol megbánja a visszautasítást, tehát beléd szeret. De ezt így mi nem tudjuk eldönteni. Én felajánlanám neki egy talit, akár egy randit is.
2023. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem jött össze a kiszemeltjével, aztán így már jó lennél te is...
2023. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!