Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában munka miatt érzelmileg elhanyagolt. Hétfőtől péntekig dolgozik,(reggeltől-du 5-6ig) így csak hétvégén találkozunk.Többször megbeszéltük már,hogy a távkapcsolat lényege az lenne,hogy tudatjuk egymassal mit érzünk a másik iránt. Viszont ő nem képes kifejezni azt amit érez irántam,hiszen idezem”ugyis tudod hogy szép vagy,szeretlek stb… minek mondjam el?”

Nekem ez nagyon rosszul esik,hiszen csak hétvégén kapok tole szeretetet.

Mivel nem kaptam tole bókokat se semmit,pedig kertem és én ezt hianyolom/hiányoltam,elkezdtem egy csoporttal társammal beszelgetni,aki totál oda van értem. Nagyon jól estek a szavai,és hogy ő mit szeret bennem stb….

Viszont én ezzel a sraccal flortoltem,igaz nem gondoltam komolyan,viszont csak így tudtam a sráctól kedves/szép szavakat szerezni,amelyeket a baratom nem adott meg nekem.

Nekem nincsenek érzéseim a srac fele,szimplán jól estek azok amiket mondott.

Kuldtem neki magamról fényképeket amin latszik az alakom,de azt is csak azért,mert a baratom sosem mond rá semmit(csak hétvégén),es hiányoltam ezeket a szavakat lelkileg. (Nekem ez fontos , hisz ebből lesz onbizalmam,es akkor tudom hogy tuti szeret)

Szerintetek ez megcsalas?

Igaz hétvégén nagyon aranyos,és foglalkozik velem,am nem elég. Hisz nem csak hétvégén kellene a masikat “szeretni” hanem hétköznap pár kedves szóval a tudtára adni.



2023. okt. 28. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás
Nem megcsalás
34 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
20%
El vagy tévedve ha szerinted ez megcsalas. A barátod meg kapjon észbe,mert ennek rosszabb vége is lehetne….
2023. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez még nem megcsalás, de a barátoddal miért vagy együtt valójában? A leírtak alapján semmit nem kapsz meg tőle, amit szeretnél. Ennek így mi értelme?
2023. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Magyarul 2 embert szívatsz...
2023. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalásnak éppen még nem az, csak szimplán rohadtul gerinctelen mindkét sráccal szemben.
2023. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
és te szoktál bókolni a barátodnak stb? ha te sem csinálod akkor ne várd el mástól
2023. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a távkapcsolat működésképtelen. Igazából ez csak felnőtt, érett személyiségeknél működhet, és ott is rettentő nehéz és kockázatos.

Másrészt pedig olyan valakivel, aki képtelen az érzéseit kifejezni feléd, mindig nagyon nehéz normális kapcsolatban lenni. Ez akkor sem lenne jobb, ha naponta találkoznátok. Egy egy "vörös zászló", azaz komoly figyelmeztető jele annak, hogy nemigen van közötök egymáshoz.

Válaszd inkább a normális, személyes kapcsolatot, ha egyébként jó.

2023. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, a pároddal nagyon "elbeszéltek" egymás mellett. Neked fontos lenne és jól esne ha bókolna, de őt ez egyáltalán nem érdekli, még ha tényleg szeret is, csak leráz azzal, hogy "úgyis tudod". De erre nem az a megoldás, hogy titokban más srácokkal beszélgetsz, mert ők a barátod helyett is dicsérnek és te ezt élvezed. Nem gondolnám megcsalásnak, de határeset és gerinctelen dolog
2023. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7: szerinted mi lenne erre a megoldas? Igen,jól esett hogy más srac így beszel velem/rólam,mivel a barátomtól ezt nem kaptam meg. Nagyon röstellem és hiba volt , de annyira jól esett.

Megbeszeltem a barátommal,kibekultunk és egy közös pontra jutottunk igazából. Megértette miért tettem,és én is megértettem az ő helyzetét.

2023. okt. 28. 22:34
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Többször kérdezted már, szóval leírom újra. A barátoddal szakíts, ha tényleg rosszul érzed magad, de NE hivatkozz az elhanyagoltságra és NE említsd a másik fiút.
2023. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
És igen, ez megcsalás, ne tedd ezt a barátoddal.
2023. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!