Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában munka miatt érzelmileg elhanyagolt. Hétfőtől péntekig dolgozik,(reggeltől-du 5-6ig) így csak hétvégén találkozunk.Többször megbeszéltük már,hogy a távkapcsolat lényege az lenne,hogy tudatjuk egymassal mit érzünk a másik iránt. Viszont ő nem képes kifejezni azt amit érez irántam,hiszen idezem”ugyis tudod hogy szép vagy,szeretlek stb… minek mondjam el?”

Nekem ez nagyon rosszul esik,hiszen csak hétvégén kapok tole szeretetet.

Mivel nem kaptam tole bókokat se semmit,pedig kertem és én ezt hianyolom/hiányoltam,elkezdtem egy csoporttal társammal beszelgetni,aki totál oda van értem. Nagyon jól estek a szavai,és hogy ő mit szeret bennem stb….

Viszont én ezzel a sraccal flortoltem,igaz nem gondoltam komolyan,viszont csak így tudtam a sráctól kedves/szép szavakat szerezni,amelyeket a baratom nem adott meg nekem.

Nekem nincsenek érzéseim a srac fele,szimplán jól estek azok amiket mondott.

Kuldtem neki magamról fényképeket amin latszik az alakom,de azt is csak azért,mert a baratom sosem mond rá semmit(csak hétvégén),es hiányoltam ezeket a szavakat lelkileg. (Nekem ez fontos , hisz ebből lesz onbizalmam,es akkor tudom hogy tuti szeret)

Szerintetek ez megcsalas?

Igaz hétvégén nagyon aranyos,és foglalkozik velem,am nem elég. Hisz nem csak hétvégén kellene a masikat “szeretni” hanem hétköznap pár kedves szóval a tudtára adni.



2023. okt. 28. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

de mostmár a barátod is kellene csináljon valamit csajokkal, hogy kvittek legyetek.

igy olyan egy papucs a barátod

2023. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eleve nem jó, ha ebből jön az önbizalmad
2023. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%

A távkapcsolat nem kapcsolat, csak virtuális képzet, szerepjáték.

Nem tudsz róla semmit, csak amit “mesél”, elmond.

Nincsenek fontos, valós élethelyzetek, személyes kontaktus, közelség, érintés, stb.

2023. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 Hogy jön ez ide? A kérdező azt írta, "most éppen" távkapcsolat szerűségben vannak, gondolom eddig nem ez volt. Arról szó nincs, hogy nem ismerik egymást személyesen

Meg azt sem értem, mi ez a berögződés, hogy a távkapcsolatban nem ismered a másikat. Mintha élőben nem lehetne hazudni, vetíteni meg átverni a másikat, online viszont mindig ez történik...

2023. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia

Őszintén sosem értettem ezt a "ez megcsalásnak számít?" kérdést.

Hiszen miért kell feszegetni a húrt? Egyébként nincs ilyen hogy honnantól számít valami megcsalásnak, mivel ez szubjektív, mindenki másképp látja, érzi. Viszont akkor sem megoldás az, hogy a vésőkig egyensúlyozgatsz a szakadék szélén, már ha érted mit mondok. Egyszerűen csak maradj hozzá hűséges, és beszéljétek meg a dolgokat szépen, határozottan, mert ha nem szólsz neki erről akkor ő magától valószínűleg nem fog rájönni. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát ;)

Persze nem azt mondom hogy csak te vagy ebben a "hibás". Nyilván azért eszébe juthatna neki is, hogy dicsérgessen többet, de úgy tűnik nem jut, szóval ha neked ez tényleg fontos akkor beszéld meg vele, biztosan megérti. Ha pedig nem, és te semmiképpen sem tudod nélkülözni a dicsérgetést, akkor szakíts vele, és keress mást.

2023. nov. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!