Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatóra olyan lányt felkérni, akinek barátja van?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire vészes? Nem akarok tőle semmit komolyabban, de csak vele vagyok úgy jobban beszélőviszonyban az osztályból, ezért gondoltam Rá, de most kapcsolatban van. Ilyenkor ők táncolhatnak együtt, úgy, hogy a fiú nem ebbe a suliba jár?

febr. 20. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol nézik jó szemmel a külsősöket... Talán járj ennek utána, de szerintem a kapcsolat ténye nem kizáró ok.
febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélitek együtt, hogy nem szerelemből, de ez nyilván egyértelmű, mert barátja van. És szalagavatón csak a 12. osztályosok táncolnak, akik ugyanabba a suliba járnak, nem? Vagyis nem táncolhat a barátja.
febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném .
febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem betegesen féltékeny a barátja, akkor elvileg nem lehet ebből gond.
febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is, ő is és a párja is normális akkor szerintem nem lesz gond belőle amíg tisztázva van minden.
febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szalagavatós tánc nem úgy szokott működni, hogy akit felkérsz, azzal táncolsz fixen, hanem átrakhatnak másik személyhez. Aki betanítja a táncot, az figyeli kik passzolnak össze a táncra, magasság stb alapján.

Nem szokott alaptalan lenni a felkérés, félreértheti a csaj is a szándékodat, mert azt szokás felkérni, aki tetszik neked, akarsz tőle valamit. Ráadásul pasija is van, te meg csak azért kérnéd fel őt, mert mert vele beszélgetsz néha. Ez így ciki. Én nem tenném a helyedben, de te tudod.

febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat. Én azok alapján amiket eddig hallottam, sztem mi sulinkban nem változtat a párokon az aki tanítja.


Megmondanám a lánynak hogy természetesen csak a táncra kérném fel, és nem akarok tőle többet (bár sztem tudja is).

febr. 20. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt barátom a szalagavató időpontjában (azóta is együtt vagyunk), de ő nem a sulinkba jár, és nálunk nem táncolhatott külsős, így egyértelmű volt, hogy valamelyik osztálytársammal táncolok, de ő is tudta, hogy van barátom, szóval nem lett belőle semmi gond.

18/L

febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem nagyon szép nőt, de barátja féltékeny, nyomi srác volt.

Nem táncolt, biztos a barátja kérésére :D

febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy tánc, nem lánykérés...
febr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!