Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatóra olyan lányt felkérni, akinek barátja van?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire vészes? Nem akarok tőle semmit komolyabban, de csak vele vagyok úgy jobban beszélőviszonyban az osztályból, ezért gondoltam Rá, de most kapcsolatban van. Ilyenkor ők táncolhatnak együtt, úgy, hogy a fiú nem ebbe a suliba jár?

febr. 20. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyan a covid miatt nem volt klasszikus táncolós szalagavatónk, de én is egy fiú osztálytársammal táncoltam volna, nem a párommal. Már jó korán megbeszéltük amúgy évekkel azelőtt, szóval emiatt is, meg a barátom nem a mi sulinkba járt. De amúgy olyan is lett volna nálunk, hogy egy fiú osztálytársam nem a barátnőjével táncolt volna, hanem egy havernőjével, mert egyszerűen korábban ígérte meg neki. Mindkét csaj az osztályba járt. Szóval szerintem nem kell ebbe túl sokat belelátni.
febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!