Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számit egy lánynak melle és feneke?

Figyelt kérdés

és nektek melyik fontosabb a 2 közül?

mi számit jó mellnek, fenéknek?


kort is irjatok légyszi :)


( 15/L)



2015. nov. 14. 18:05
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Számomra fontos, hogy kerek/formás melle legyen. A fenék nem lényeges annyira, az inkább a sokat hozzáadó extra ;-)
2016. jún. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Nisse válasza:
A jó illatnál nem láttam még lényegesebbet. És nem parfümről beszélek, hanem az egész emberről, kívül-belül.
2017. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekem nagy mell kell
2018. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
51%

Az arca a fontos, nm kell hogy ragyogó szépség legyen, de legyen csinos. Utána fenekét nézem, szeretem a méretesebb popókat. A mell nem számít, nem is nagyon nézem.

Viszont nekem fontos, hogy legyen egy kis esze, a buta nők unalmasak.

23/F

2019. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én szerintem lányfüggő az egész, de amúgy egy vékony lányon nagyonnjól néz ki a közepes mell es közepes popsi. Ez alatt azt értem, hogy ha vékony a lány azon egy nem hatalmas, de nem is apró uyganakkor feszes és formás popsi nekem a mindenem, ugyan ez van a mellekkel bár én előrébb sorolom a feneket. Nem tudom miért, egyszerűen tetszik.


16F

2021. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!