Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számit egy lánynak melle és feneke?

Figyelt kérdés

és nektek melyik fontosabb a 2 közül?

mi számit jó mellnek, fenéknek?


kort is irjatok légyszi :)


( 15/L)



2015. nov. 14. 18:05
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
62%
A mell fontosabb
2015. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én először arcot nézek, nálam a mell és a segg csak kb tizedrangú, de ha a kettő közül ki kell emelni, akkor a mell jobban számít. 18/f
2015. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
57%
A mell nagyon fontos, hogy nagy legyen. Legjobban a nagyon nagy, de természetes melleket szeretem. A fenék huszadrangú.
2015. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Legyen neki mindkettő :D

Nem számít, milyen adottságokkal rendelkezik. De ha tetszetős, az plusz pont, ha nem, akkor az sem minusz.

Melyik fontosabb? Hogy is tudnék dönteni? :D


A jó mell a lányfüggő. Egy vékony lányon az A-s mell is jó, sőt, a nagy mell annyira nem is hozzájuk való. Egy ducibb lánynak nyilván az "áll jól", ha minimum C-s melle van....furán mutatna kis mellekkel.

A fenék meg hát.....lehet kicsi, de formás, nagyobb és kerekebb. De egy átlagos fenék is lehet jó.

2015. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Mellből csakis a természetes nagy a szép számomra. És ez az egyik legfontosabb szempont a külsőt illetően. Hogy a feneke milyen az nem különösebben érdekel.
2015. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

A vékony testalkat jön be. Talán ebből kifolyólag a kicsi mell és fenék(max közepes, semmiképpen nem nagy) Viszont az formás :)

De igazság szerint az összkép, ami számít.

Melyik fontosabb? Ez szerintem hülyeség. Nem tudom, hogy sokan miért gondolják, hogy egy lány csak mellből és fenékből áll...


Illetve mi számít kicsinek? :D (bocsi de képet most lusta vagyok keresni, talán később)

2015. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Megfigyeltétek,hogy azoknak a válaszai,akiknek nem fontosak ezek, 40-50%-os hasznossági mutatója van? Mennyi felszínes ember leértékeli már :/ tök gáz.
2015. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
13%
A Nagy fenék biztonságot ad mert ülés esetében a stabilitást biztonságossabbá teszi mert Nem billenteni fëlre a testet mert a testsùly középpontja a fenèk stabilitàsàt tükrözni tudja. A Nagy mellekletet viszont az egyëniséget tükrözik hogy ebben a tarsadalmi renszerben a Nagy mellek gyerekálldás szempontjábol is kedvezöbb feltételeket ad nak amikor tejjel kell szoptatni a kicsi babát! No meg a férfiiak is szeretik jobban tapperolni a nemi vagyaikat is szeretik a Nagy mellek közé préselni ha merevedésük van hogy a Nagy mellek között vezessék Le az orgazmusukat aminek az eredménye álltalában hogy a melleket orgazmuskor össze maszatolják de ez már Nem IDE tartozik.
2015. dec. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
12%
Nagy gigantikus massziv cicik Nagy bimbô udvarral ahol a bimbô mint a tavaszi barka feszülten kirügyezve keményen csücsörödik...Jaj kérem ez Amin fáradt testem meg pihen munka után hogy bö nyállal nyalogatom a bimbókat ez maga a tiszta jôság a szabadság a gyönyör igen ez kell!
2015. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%

Hú de ott volt ez Tesó!

Szívemből szóltál.Csak én nem tudtam volna ilyen szépen zengeni :)

2015. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!