Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek egy fiúnak de én csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány 123 kérdése:

Tetszek egy fiúnak de én csak barátilag szeretem. Mondta, hogy menjek vele sétálni vagy más. Szerintetek menjek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert más tetszik.Csak úgy barátként elmenni."másra"ıgy gondoltam .

Ő irta:amikor találkozunk sétán kívűl mit szeretnél csinálni?

Eerre ne r


2016. júl. 3. 04:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha barátodnak tartod, barátként szereted, akkor beszélgetni is szeretsz vele.

Miért ne tehetnéd séta közben?

Persze, hogy ne ébressz benne hiú reményeket, nem valami eldugott helyen.

.

Kérdésed, hogy menj, vagy ne menj.

Konkrét választ/javaslatot nem adok, mert a felelősség a tied.

2016. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elozo valaszolohoz. Neked kell dontenesd nem nekunk. Viszont ha baratkent tekintesz ra baratkent elmehetsz vele valahova. De azert valamivel probald meg kimutatni hogy neked tenyleg csak egy barat es nem szeretnel tobbet. Pl nem osztasz meg vele magan dolgokat. Nem fogod meg a kezet/nem enheded. Ha meg akar csokolni elhuzodsz. Ha jon makd az adu asza hogy beszeljetek a ti kis kapcsolatotokrol akkor ket dolgot tehetsz: tereled a temat masra es akkor maskorra harul a feladat de attol egyszer mg meg kell tenned VAGY elmondod neki higy csak baratilag erzel iranta es sajnalod. Lehet hogy egy kicsit elszomorodik(lehet hogy megsertodik ez benne van a pakliban) de nwm fut tobbet utanad es egy ido utan megbocsajt. Te dontesz.
2016. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Eerre ne r"

Ez mit akar jelenteni ?

2016. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neked, ne taposs a szívébe azzal, hogy úgy teszel, mintha mégis tetszene neked. Mondd el neki a valódi érzéseid.
2016. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!