Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 2 napja szakitottam 1honap kapcsolat utan. Nem voltam mellette boldog, pedig kedves, joszivu fiu volt, aki mindig a jot akarta nekem. De en valahogy nem voltam mellette boldog. Mindig stresszeltem, amikor kellett hozza mennem. Szerintetek jol tettem hogy szakitottam vele?
2016. aug. 18. 12:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem torodott velem
2016. aug. 18. 12:29
 12/23 anonim ***** válasza:
najo mostmar nem utolso hanem 4-es voltam szorri akkor meg utolso voltam
2016. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ja es igen nem szerettem es nem is szeretem..
2016. aug. 18. 12:31
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor én kérdeznék valamit: Mi a francnak tetted fel a kérdést?
2016. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Jó és miért magyarázkodsz?

Sub vagy és egy kemény dom típusú pasira vágysz,nem kell mellébeszélni,Hugi

2016. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De ha nem szereted ,akkor miért jöttél egyáltalán össze vele ???
2016. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azért mert épp nem volt neki más :'D
2016. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#9-es, a lány egyértelműen kiemelte, hogy milyen jó srác, és aztán enyhén jelezte, hogy ez neki nem szimpatikus. Ez egyértelmű jel arra, hogy akkor ennek az ellenkezője a szimpatikus, mert a kedves jószívű típusú fiút megtapasztalta már és nem tette boldoggá. Tessék logika, nem kell ebbe belelátni a rendes fiúkat, itt egy rendes fiúról volt szó(akiről kiderült, hogy mégsem rendes), akivel már javában jártak, de neked valahogy erről rögtön a rávetődés jutott eszedbe, nem is értem miért. Kérdező, aki ennyire ellent mond magának, az saját magának is hazudik. Rendes volt, aztán mégse?:D
2016. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mellesleg a fiúkkal részletezni kell a dolgokat, abból nem értenek, ha durcizol előttük.. Mennyi ilyet láttam már.. Érdemes lett volna neki megmondani, hogy többet is beszélhetnétek facen, mert ez téged megnyugtat, többet is eljárkálhatnátok, mert jó érzés a társaságában lenni stb. Nem szakítok vele, mert nem törődik velem.. Lehet ő úgy látta, hogy pont minden szekéren van, nem látta át az egészet.. Segíteni kell neki, hogy megértse a helyzetet.. Így működik egy kapcsolat. Ha pedig a beszédek után megy tovább ugyanúgy a dolog, akkor érthető a szakítás.
2016. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

9es vagyok, a valaszodban azt nem talaltam logikusnak hogy , miert keressen valakit aki majd veri ?:)

es a kerdezo nyilvan azer jott ide hogy megnyugtassuk hogy nem hibazott es jol tette hogy szakitott a fiuval.

Velemenyem szerint igen jol tette hogy szakitott a fiuval.

Az pedig hulyeseg mar bocs hogy megtapasztalta a jot es mar a rossz kell neki,nem a rossz kell neki hanem egy fiu aki ugyszinten rendes es ot szereti ennyi.. ebben tenyleg semmi logika nincs:/ amugy meg nem ertem miert kell rogton tamadni a kerdezot, lehet hogy a kapcsolat elejen meg szerette a fiut de idokozben kiszeretett belole nem ? ebben az esetben aza helyes hogy szakitassz a paroddal es nem tartod magad mellet meg szanalombol sem... az olyan kapcsolatokban vannak a megcsalasok ahol az egyik fel mar nem szereti a parjat...:/

2016. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!