Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség lenne ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne ilyen módon oldani a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit eléggé jól ismerek, ő viszont alig ismer engem. Azt most hagyjuk, hogy hogy lehet ez. Nagyon tetszik nekem, rendkívül különleges személyisége van, ilyen lányt nem biztos, hogy még egyszer az életemben találok majd. Nemsokára találkozom vele egy diákok számára szervezett tevékenység keretein belül, majd havonta egyszer fogom még látni ezután is. Nagyon fontos lenne, hogy elsőre jó benyomást keltsek benne, és már az első alkalommal elkezdjek kezdeményezni. A baj csak az, hogy eléggé gátlásos vagyok, ha egy olyan lánnyal kell beszélgetnem, aki tetszik, ennyire mint ő pedig még senki sem tetszett. Nagy hülyeség lenne egy kis alkoholt fogyasztani a találkozás előtt (mondjuk 1-2 sört), hogy oldja a gátlásaimat?


17/f


2016. aug. 27. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne sört és ne pálinkát. Mindkettőnek erős szaga van. Inkább valami kevésbé jellegzetes szagú piát. Amúgy igen, segít.
2016. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2-es vagyok ***** válasza:
Hülyeségnek nem hülyeség, de a pia nem oldja meg igazából a problémát. Gondold végig milyen lennél, ha meginnál pár sört és viselkedj úgy :D nem nehéz ^^
2016. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 1: Oké, akkor vodkát iszom. :D


# 2: "Gondold végig milyen lennél, ha meginnál pár sört és viselkedj úgy :D"

Ha ez ilyen könnyen menne...

2016. aug. 27. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A vodka jó ötlet, annak nincs különösebb szaga, főleg egy kis üdítővel keverve.
2016. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is maximum egy kis vodkat igyal valamilyen uditovel keverve,bar en nem igazan tamogatom ezt sem. Ha a lany kozvetlenebb,te is hamar meg fogsz nyilni. Illetve en tuti,hogy kiabrandulnek abbol a fiubol,aki a randink elott iszik. Pontosan arra gondolnek,amit te is leirtal,hogy anelkul nem tud feloldodni. Az pedig regen rossz...
2016. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 4: Nem randi lesz.
2016. aug. 28. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!