Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem ezt?

Figyelt kérdés

Július fele egy lány bevallotta nekem, hogy szerelmes nekem, így összejöttünk... El is voltunk, csak aztán jött a suli lassan..


így a 3. hónap vége fele már elegem volt mindenből, elvégre az ország 2. legjobb középsulijában tanulok, vannak elvárások, és sokat kellett tanulnom, így kevés idő jutott rá + nem éreztem annyira a varázst se vele mint az elején...


Nem akartam, hogy vontatott legyen az egész, szóval inkább szakítottam vele...


Nem voltam bunkó? Nem haragszik egyébként :P



2016. nov. 29. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a suli fontosabb volt neked mint ő akkor jól tetted a sulinak pontosan olyan fontosnak kéne lennie mint ő vagyis jelen esetben neki pont olyan fontosnak kéne lennie mint a sulinak ha te nem így gondoltad akkor bizonyára nem szeretted annyira akkor meg jól tetted...ha szeretsz valakit mindig van rá időd akkor megoldod hidd el tudom...
2016. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lánynak rosszul esne, ha a szerelme a suli miatt szakítana vele. Érthetők az indokaid, de ha az iskolát kihagytad volna belőle és csak az érzéseid kihűlésére hivatkozol, akkor neki is könnyebb lenne elfogadni. Kicsit bunkó voltál így, valóban. De ha úgy érezted, hogy hosszú távon nem működne, akkor igazából jól tetted.
2016. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
" bevallotta nekem, hogy szerelmes nekem" aha értelek, biztos nagyon hipiszuper suliba járhatsz, ha a nyelvtant is ilyen magas szinten űzöd :D
2016. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Ahogy látom, te sem vagy valami magas szinten... De nyugodtan olvass utána, melyik ez a suli... :/
2016. nov. 30. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!