Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíme@ kérdése:

Mit csináljak most? Van egy fiú. Várjak vagy lépjek megint?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy táborban voltam együtt. Nagyon aranyos, már a legelején különleges volt számomra. Éreztem, hogy ő is valamit érezhet, de nem tudtam mit. Nem vettem észre, hogy már akkor is kb. mintha a hercegnője lettem volna úgy viselkedett. Utolsó nap mikor búcsúztunk akkor átölelt és én csak annyit súgtam a fülébe, hogy szeretném még sokszor látni. Relatív messze lakunk egymástól, de a legjobb barátja itt van az én városomban. Közben találkozunk vele szórakozóhelyeken, meg fesztiválokon és én annyira ott akartam vele maradni, csak el kellett mennem. Van egy másik közös ismerősünk akivel volt róla szó és mondta, hogy a fiú mikor találkoztak akkor csak úgy áradozott, hogy milyen "csodálatos" lány vagyok. De akkor én összejöttem közben egy másik fiúval akit annyira nem is szerettem. Akkor azt hittem, hogy mivel nem keres ez a fiú már nem is érdeklem. Ha tudtam volna, hogy ilyen érzelmeket táplál irántam akkor rögtön szakítottam volna az akkori barátommal. Az ismerősünk még azt is mondta, hogy buzdította, hogy írjon nekem, de ő valószínűleg a barátom miatt nem tette meg. Közben egyszer én ráírtam, és beszélgettünk is valamennyit, de akkor is én próbáltam leginkább a beszélgetést fenntartani. Azóta nem is beszélgettünk rendesen, csak szülinapomon felköszöntött az üzenőfalamon. Most mit tegyek? Próbáljam elengedni? vagy inkább teperjek érte? Lehetséges, hogy még érez irántam valamit? 17L

2016. dec. 24. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2016. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Biztos érez csak lehet most nem tudja mit csináljon mivel voltál egy másik sráccal.

Írj rá szerintem vagy dumálj vele és akkor kiderülhet mit érez irántad.

15/F

2016. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem lenne gáz ez az én szempontomból? Valaki mondta neki, hogy nekem bejön, ezért nem igazán merek ráírni... Mivel nyár is már rég volt, nem lehet, hogy csak már egyszerűen lemondott rólam?
2016. dec. 25. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!