Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szoktátok beszélni azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szoktátok beszélni azt lányok, aki bepróbálkozik nálatok? Hogyan lehetne azt elérni, hogy ne történjen meg, ha alapból megvan?

Figyelt kérdés
Nincs sok önbizalmam, de meg szeretnék szólítani egy nagyon szép és okos lányt, aki népszerű. És nem szeretném, hogy ország-világ népe tudjon az én szerencsétlenkedésemről. (Nem egy suliba járunk, nincs közös ismerős, nem igazán tudtunk eddig találkozni - egyszer volt csak alkalmam, de akkor le is mertem szólítani, csak az ő ismerősei és pár haverom ismerik egymást.) Ja és elvileg jól nézek ki, de nem hiszek azoknak, akik ezt mondják. Már írtam egy randira hívós verset annak a lánynak, azt szeretném idővel odaadni neki, csak ne mutassa meg senkinek sem, mert szerintem nem jó. Ha megkérném, hogy maradjon kettőnk közt, akkor tutira elmondaná valakinek? Nem igazán tudom, hogy miket csinálnak egy ilyen szituban a csajok és párkapcsolatom sem volt még, szóval nagyon tapasztalatlan vagyok az effélékben. Csak visszautasításban volt részem... 20/f

2016. dec. 30. 17:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőjén keresztül akarom meghódítani. Csak alapból nem tudok vele találkozni, ezért pár infót kérdeznék a barátnőjétől vagy megkérném, hogy majd hagy találkozzak velük egyszer-kétszer.
2016. dec. 30. 23:17
 12/13 okosóra ***** válasza:
Figyelj sracc nah szoval annyi onbizalom kell hogy odamesz koszonsz hogy szia szeretnek neked adni egy levelet kerlek majd olvasd el. Ebben leirod hogy jojjon el veled randira
2017. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem tudunk találkozni, mert nem egy suliba járunk és nincs olyan ismerősöm, aki ismeri őt. És kettőnk közt akarnám tartani a randis dolgot. Mert nagyon rossz lenne, ha kitudódna, akkor is ilyen lenne, ha eljönne. Egyáltalán nem bírom, ha rólam beszélnek.
2017. jan. 3. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!