Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, okkal frusztrál, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, okkal frusztrál, hogy egy senki vagyok? 19/F

Figyelt kérdés
Nem sok önbizalmam van amit nagyban annak tudok be, hogy nem lettem semmiben jó: nem vagyok profi sportoló vagy kiemelkedő semmiben sem hobbijaim nyilván vannak azért, egyetemre járok, nem vagyok gazdag sem (átlagon talán picivel felüli anyagilag, de semmi extra) kinézetre magas vagyok, helyesnek tartanak de nem hiszem, hogy az vagyok mert akkor 18 év alat már lettem volna szerelmes. Lányok ti összejönétek egy ilyen semmilyen sraccal is vagy csak olyannal aki az én ellentétem?

2017. jan. 20. 19:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Valóban, a legszebben fogalmaztál!! Tényleg, le a kalappal én ezt nem tudtam leírni de abszolút így van!!

Nem tudom miért, amit szeretnék csinálni komoly szinten például ahhoz nagyon sok pénz kell és úgy nem tudom, nem tehetem most meg, és nagyon rosszul esik látni, hogy egy másik srácnak mindez simán megvan mert ők nagyon gazdagok ez most csak egy példa volt arra amik megkeserítenek és alig tudok örülni valaminek is. Egy barátnő sem való így mellém hiszen tényleg depressziósan vergődök magamban amit más egyáltalán nem érzékel, hogy mi lesz ebből nem tudom halál komolyan már élni sincs kedvem inkább meghalnék és feladnám ezt az egész rohadt életet, régebben nem voltam ilyen egyáltalán magamra sem ismerek néha, de valahol nagy hiba van bennem azt tudom.

2017. jan. 20. 23:26
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem rinyàlàs , a depresszió egy betegség.

Nem lehúzni kellene a kérdezőt, mert ezzel lehet hogy még jobban bele taszitjàtok a depresszióba.

Amelyik csak tahó módon tud válaszolni, az inkább ne is irjon ide.

Aki nincs ebbe benne, az nem tudja, hogy milyen rossz ez az állapot.

2017. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem is irigy vagyok hanem inkább sajnálom, hogy nekem nem lehet meg, én nem sajnálom tőle vagy nem utálom miatta egyszerűen csak nem esik jól.
2017. jan. 21. 10:37
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Általában a fiúk bulikban élik ki a nő iránti vágyaikat. A helyzet az, hogy szinte senkit se érdekel, hogy mi van egy emberrel. Sajnos ha csak tökölödsz, akkor nem lesz pénzed, se barátnőd. Én is szívesebben járnám egész nap a világot, minthogy a suliban legyek, de addig kicsit meg kell dolgozni. Átérzem a szingliségedet, de ha te nem lépsz és nem fogod pozitívan értékelni magad, akkor senki se fogja. Biztos hallottál a vonzás törvényéről. Abból áll, hogy amit gondolsz azt vonzasz magadhoz és valószínűleg neked se megy gyakorolnod, de idővel sikerülhet. Ha gondolod nézd meg a Titok című filmet, mert csak pozitívumokat látsz benne. Sok sikert! Ha segíthetek valamiben, akkor írjál.

18/L

2017. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a fiuk többsége ott szokta mert általában a környezetem is, viszont nekem ez nem okozna örömet meg semmit, hogy egy részeg csajjal smárolok egy este utána meg többet nem látom...

Hallottam már róla de én nem igazán hiszek az ilyesmibe.

2017. jan. 21. 10:55
 16/19 anonim válasza:

Én kimondottan lenézem azokat a hímeket, akik csak bulikban képesek csajokat felszedni (általában némileg már illuminált állapotban). Sokan azért csinálják, mert ha piálnak, akkor magabiztosabbak, de ez az egyik legnagyobb marhaság. Ha alkoholmámorosan jó is a dumád, vicces vagy, akkor mi lesz napközben ha találkoztok, előtte is mindig lenyomsz pár felest hogy hozzá tudj szólni? Ez nem a kérdezőnek szól, hanem akik arra buzdítanak másokat, hogy bulikban csajozzanak.


Én is ilyen voltam egyébként 20 éves koromig, mindig azok kellettek akiknek nem kellettem, és fordítva. Mondjuk kimondottan emiatt sose voltam depresszív hangulatban (sokkal inkább a magány miatt, hogy nincs kivel megbeszéljem a problémáimat, hogy nincsenek barátaim akiket érdekelnék stb).

DE! És itt jön a lényeg. 20 éves koromban összejöttem egy régi ismerősömmel, aki nekem azelőtt több évvel nagyon bejött, de neki akkoriban mi kellett? Buli, pia, részeg csajok kihasználása. Ez aztán a kapcsolatunkat is megbélyegezte, mert eleinte ezen nem akart változtatni, és nekem nagyon fájt, hogy amikor szükségem lett volna rá, akkor a ribantz ismerőseivel eljárt ide-oda, amiről nekem nem is beszélt. Iszonyú boldogtalan voltam az egész kapcsolatunk alatt (csak fél évet ért meg), és amikor összeszedtem a bátorságom hogy szakítsak vele, olyasmi megkönnyebbülést éreztem, mint amikor egy fontos zéhán megkapom a kettest. Előtte én is paráztam hogy sose lesz kapcsolatom, milyen jó annak aki kapcsolatban van stb, de most már az ellentetjét vallom, jó ideig biztos nem akarok egy hímhez se közel kerülni.


Ebből segítek leszűrni a lényeget (mindig sokat pofázok, bocsi). Nekem inkább az ilyen "semmilyen" srácok jöttek be mindig is (kivéve néhány esetet, mint az említett balfsz). Volt anno középiskolában (most már 5 éve, te jó ég) egy plátói szerelmem, akit szerintem egész életében csak én vettem észre, mert egyszerű volt, nem hívta fel magára semmivel a figyelmet, és minden alkalommal mikor rám nézett és elmosolyodott, hihetetlen boldogság öntött el (még most visszagondolva is). Azóta is gondolok rá, vajon mi lehet vele, neki hiányzom-e stb. Ő volt rám a legnagyobb hatással az összes plátói szerelmem közül, és ő volt a legegyszerűbb is (mondhatnánk unalmasnak is, de számomra a legkevésbé sem volt az). Szóval, kérdező, ilyesmi miatt ne stresszelj, pláne ha még helyesnek is tartanak mások, biztos hogy lesz majd lány akinek pont a hétköznapiságod miatt fogsz megtetszeni. Csak ha észreveszed hogy bejössz neki, akkor viszonozd a közelségét (rád mosolyog, mosolyogj vissza).


Ps. én se sportoltam sose semmit, hangszeren se játszottam, énekelni se tudok, rajzolni is max pálcika embert, kreatívnak se mondanám magam, de mindig is imádtam a zenét, ezért vettem egy gitárt és gitározni tanulok, ami egyrészt nagyon boldoggá tesz, másrészt, kevéssé érzem magam szürkének :)

2017. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Rinyagép...
2017. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Elhatároztam, hogy változtatok ahogy írtátok, hát meg is tettem. Elkezdtem közeledni egy lányhoz aki nagyon régóta tetszett és én is viszont neki viszont most meg vége mindennek mert elköltöztek. Teljesen beleszerettem és erre most elveszítettem... Megint ugyanúgy a padlón vagyok egész nap kesergek meg sírdogálok, ilyen szerencsétlen életet mint az enyém.
2017. febr. 25. 18:10
 19/19 anonim ***** válasza:
Csakis a felfogásod a probléma.Hidd már el,hogy elérhetsz bármit amit akarsz.Bárki elérheti,ha nagyon akarja és tesz érte.Örülök,hogy elkezdtél pozitívabb lenni,de egy kudarc ne törjön le.Szerinted a sikeres emberek feladták,ha kudarc érte őket?Ha pozitívan gondolkodsz és mindenben a szépet(is)látod,akkor minden rendben lesz,ezzel bevonzod a jót.Nincs veled semmi baj a negativitáson és az önértékelési problámáidon kívül.
2017. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!