Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy lánnyal az osztályomban kivételesen 95%-a lány de ugye folyamat kapom a küldő ingereket tőlük meg szinte mindegyiknek van barátja ismerőseim azt tanàcsolták ne az osztályból keressek barátnőt magamnak mert az sosem jó?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami ötlete mellesleg nem szoktam buliba vagy ilyen helyekre járni?

2022. júl. 5. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A helyedben először megtanulnék helyesen írni, és csak utána foglalkoznék a barátnő-témával.
2022. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uh gondoltam hogy nem helyes de nem volt időm sokáig irogatni sry

Engem az ötletek érdekelnek nem a savazás thx

2022. júl. 5. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki jelentkezik nálad, azt ne utasítsd el. Én így csinálnám.
2022. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerencsés vagy, hogy ott vannak körülötted. Miért ne lehetne az osztályból? Butaság. Minél alaposabban ismered, annál tartósabb lehet a kapcsolat. Ha valakit egy buliban csípsz fel 5 perc után, azt lehet hogy évek múlva fogod megismerni úgy mint az osztálytársakat. Vagy még akkor sem.

Mondom ezt őszintén irigykedve, mert 100% fiú osztályba jártam. :(

2022. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!