Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy félrelèptem?

Figyelt kérdés
Röviden tömören: Az egyik buliban voltam, egyik srác meghívott egy italra, én pedig elég részeg voltam már. Az a helyzet hogy viszonoztam a csókják és más is törtènt. Őszintén nagyon szeretem a páromat, jövőhèten lesz a születésnapom és azt tervezi hogy a családi összejövetelen megkèri a kezem. Nem tudom mennyire szól mentsemre, de amikor részegen az aktus törtènt valahogy minden problémám elillant, és ő sem jutott eszembe, mintha szabad madár lennék. Furdal a lelkiismeret, de nem tudok napok óta emiatt aludni. Ő nyugodt szívvel elenged, én meg ezt tettem.
2023. márc. 17. 12:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%
Na ezért tart itt ez a világ ahol tart. Szánalmas az egész
2023. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
98%

Hmmm... kis botlásnak hívni azt, hogy beiszol, és valakivel lefekszel, majd utólag nyugodt szívvel kijelented, hogy szabadnak érezted magadat részegen szex közben?

Lehet a tudat alattid akarta, hogy ezt tedd, és ne akarj egy kapcsolatba belebonyolódni, mert (még) nem neked való.

2023. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%

A lelkiismeretfurdalásod terhéből hiába próbálnál meg áttenni a barátod vállára valamennyit azzal, hogy elmondod neki a történteket, neked attól nem lesz könnyebb cipelni azt.

Ha véget akarsz vetni a kapcsolatotoknak, akkor mondd el neki.

Ha nem, akkor vond le a tanulságot a történtekből, maradjon titok, és többé ne csinálj ilyet.

2023. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%
Mond el neki. Joga van eldönteni, hogy ezután is veled akar-e maradni.
2023. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
16%
Énekeld el neki az "Úgy szeretném meghálálni" című dalt.
2023. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 qkker1 ***** válasza:
87%

"De ez egy kis botlás volt..."


És pont belestél egy faszba?!

2023. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%
13-assal értek egyet. Egyébként annyira nem lehettél önkívületi állapotban, ha ennyire emlékszel a történtekre. Ebben az esetben viszont nagyon gáz amit csináltál. A te döntésed, hogy elmondod neki vállalva a következményeket, vagy magadban tartod és úgy csinálsz, mintha meg sem történt volna.
2023. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
96%
Részegen egy pia után megb..ak :’d kis botlás tényleg…
2023. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%
Filléres k..a
2023. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
90%
Jó akkor tegyük fel, hogy neked ez csa "kis" botlásnak számított (nem tudom elképzelni mi lehet a "nagy"), szóval, most mi lenne,ha a barátod is csinálna egy ilyesféle botlást? Te ahhoz pl hogyan viszonyulnál? Elnéznéd neki, (nyilván nem esne jól), megbocsátanál neki könnyedén? Kíváncsi lennék rá, mert sokan tudják szánni bánni minden hülye tettüket, de ha fordítva lenne, nekik már felrobbana a fejük.
2023. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!