Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy félrelèptem?

Figyelt kérdés
Röviden tömören: Az egyik buliban voltam, egyik srác meghívott egy italra, én pedig elég részeg voltam már. Az a helyzet hogy viszonoztam a csókják és más is törtènt. Őszintén nagyon szeretem a páromat, jövőhèten lesz a születésnapom és azt tervezi hogy a családi összejövetelen megkèri a kezem. Nem tudom mennyire szól mentsemre, de amikor részegen az aktus törtènt valahogy minden problémám elillant, és ő sem jutott eszembe, mintha szabad madár lennék. Furdal a lelkiismeret, de nem tudok napok óta emiatt aludni. Ő nyugodt szívvel elenged, én meg ezt tettem.
2023. márc. 17. 12:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
97%
Csak őszintén...
2023. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
80%
Rosszul vagyok tőled, remélem nekem soha nem lesz ilyen barátnőm.
2023. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
21%

Ne mond el ha biztos vagy abban, hogy tényleg sosem fog kiderülni. Ha viszont esélyes, hogy valaki kipletykálja, akkor jobb, ha tőled tudja meg.


Le lehet pontozni, de nem biztos, hogy egy ilyen alkalom miatt nem lesznek együtt örökkön örökké.

És ne foglalkozz azokkal, akiknek szent, apácai élete van :)

2023. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Jèzusom, azt hittem itt segíő kezejre lelek. Szánalom. Ti mindd mindd egytől egyig biztos tökèletesek vagytok, sosem hibáztatok. Nagyon szeretem a párom, de ez tényleg egy botlás volt. Könyörgöm, hogy mondjak el egy ekkora dolgot, amikor lassan 2 év után arra féltékeny hogy keringőzni fogok, és "más fogja a kezeim, derekam" mégis tálaljam elég hogy igazából már mindenem fogta valaki rajta kívül? Nem olyan egyszerű ez hogy kiállok és elmondom.
2023. márc. 18. 06:51
 25/40 anonim ***** válasza:
94%

"Jèzusom, azt hittem itt segíő kezekre lelek. Szánalom. Ti mindd mindd egytől egyig biztos tökéletesek vagytok, sosem hibáztatok."


Te milyen válaszokra számítottál, úgy őszintén?


"ez tényleg egy botlás volt"


Ilyen hozzáállással. De persze, mi vagyunk a szánalmasak, amiért nem fekszünk le minden fűvel fával egy kis alkohol hatására úgy, hogy amúgy van egy élettársunk... (vagy nevezzük bárhogy)

2023. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
92%

#24 azt hiszed hogy majd mindenki azt mondja, hogy nyugi, semmi baj, nem te vagy a szar?

Igen, mindenki hibázott már. De a hibák után vállalni kell a felelőség, szóval vald be szépen. Ne legyél sunyi féreg.

2023. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%
Közlöd vele, hogy "Megraktak. Elveszel feleségül, hogy aztán az anyja legyek a gyermekeinknek?" Hát persze ^^,
2023. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
86%
Ez már... Ez már szándékost trollkodás, ez már aztán szándékos trollkodás.
2023. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
86%

"Jèzusom, azt hittem itt segíő kezejre lelek. Szánalom. Ti mindd mindd egytől egyig biztos tökèletesek vagytok, sosem hibáztatok."

Vedd már észre magad! Kis botlás...aha, iszol egy pohárral, és azt hiszed hogy akkor már mindent is szabad csinálnod, és telibe megcsalod a párodat. Ennél már csak az a pofátlanabb, amikor valaki józanul csinálja, akár éveken keresztül.

Ha egy kis piától már félre tudsz lépni, jobbat érdemel nálad a párod.

2023. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
72%

Enged el.. te neked kell a kieles..

Megtortenik ez meg tobbszor is.

Elj, buluz, dugj. Aztan ha erettnek erzed magad es nem az osztoneid iranyitanak akkor allapodj meg.

2023. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!