Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy félrelèptem?

Figyelt kérdés
Röviden tömören: Az egyik buliban voltam, egyik srác meghívott egy italra, én pedig elég részeg voltam már. Az a helyzet hogy viszonoztam a csókják és más is törtènt. Őszintén nagyon szeretem a páromat, jövőhèten lesz a születésnapom és azt tervezi hogy a családi összejövetelen megkèri a kezem. Nem tudom mennyire szól mentsemre, de amikor részegen az aktus törtènt valahogy minden problémám elillant, és ő sem jutott eszembe, mintha szabad madár lennék. Furdal a lelkiismeret, de nem tudok napok óta emiatt aludni. Ő nyugodt szívvel elenged, én meg ezt tettem.
2023. márc. 17. 12:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
95%

#24 egyrészt: tájékoztatásul közlöm, hogy van, aki sosem csalja meg a párját. Például aki azért van a másikkal, mert szereti. És ez nem azt jelenti, hogy nem hibázik az ember soha, de ekkorát azért tényleg nem. Ha meg mégis, akkor vállalja érte a felelősséget.

Másrészt: mi az, hogy "nem olyan egyszerű" bevallani? Ha félredugni egyszerű volt, akkor nőj fel ehhez is.

Harmadrészt: hát hogyne lenne féltékeny az a fiú, ha egyszer látja, hogy ilyen vagy? Nehogy már még ő legyen a hibás, banyek. Okkal féltékeny, és inkább az a csoda, hogy nem hagyott ott már rég.

2023. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Bebiztosítottam magam, elmodtam neki ha szakítani akar velem, úgysem talál magának mást, és a büdös életben egyedül marad. Mert egy fèltèkeny kisfiú senkinek nem kell. Ragadtam az alkalmon amikor a keringő miatt durcizott, aztán megmondtam neki hol a helye, meg ki hordja a nadrágot. Hát nehogy mar.
2023. márc. 21. 11:52
 33/40 anonim ***** válasza:
85%
Ja, hogy tényleg trollci vagy. Oké.
2023. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
94%

#32

Ilyen durván megcsalod és még neked áll feljebb? Erre most inkább nem mondok semmit.

2023. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
76%
The troll has lost control.
2023. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
95%
32 te is rohadjàl meg hát megcsalod és még ő a hibás? Istenem.
2023. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
25%
Ne is veszítsd el, csinalj úgy, mintha semmi sem lett volna. Vagy menj templomba.
2023. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok azt hogy ez csak egy troll????
2023. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
10%
Dobd fel neki, hogy swingerezest szeretned kiprobalni, hogy megnezned ot mas csajjal meg harmasban, stb. Pasi, a farka vezerli, kicsi az esely, hogy kihagyna egy ket csajos harmast, hogyha az asszony beleegyezik. Igy tulajdonkeppen deal - te megcsaltad, de ez kiengeszteli. Ha jol sul el, te is kapsz par masok sracot, es siman elbuliztok. Vagy szakitsatok egy reszeg botlas miatt, mikor mar eljegyzesrol van szo es sok ev mulva dobbenjetek ra, hogy x ev hazassag utan mar lazan tudja az ember kezelni a dolgokat.
2023. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy kidobtalak volna a párod helyébe, mint macskát szarni. De a párodat sem értem, hogy kellhet neki egy ilyen, mint amilyen te vagy.
2023. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!