Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy amikor megölel, megcsókol vagy valami, nem érzek pillangókat, meg semmi?

Figyelt kérdés
Én is akarom meg jó érzés de az a tipikus úristen de jó megcsókolt, vagy hogy pillangók lennének a hasamban semmi ilyen nincs. Lehet azért mert már hónapok óta tart? Vagy mi?
2023. júl. 29. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez az elején is ilyen volt, vagy azóta változott?
2023. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted akik évtizedek óta házasok ezt érzik mindig, hogy pillangok meg társai?

A mámoros szerelem elmúlik. Tart fél-másfél évig. Utána jön egy józan és mélyebb kötődés.

Én pillangók nélkül is szeretem a párom, nincs szükségem erre az érzésre azért, hogy vele legyek.

2023. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Sok oka lehet. Az elején érezted ezeket a dolgokat?
2023. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az is lehet
2023. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára 10 évesen éreztem ilyet amikor a szomszédlány a bugyijába húzta a kezemet hogy ujjazzam meg, azóta se.
2023. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!