Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azon töröm a fejem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon töröm a fejem, hogy miért nem képesek sokan egyenesek lenni és direkt módon beszélni és viselkedni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok tininél azt látom, hogy szinte nem is nagyon beszélgetnek, hanem kiraknak egy videót sztoriba vagy tiktokon valami dalszöveggel és azzal "üzennek" a kiszemeltjüknek, még akkor is, ha beszélnek... Vagy a legjobb, mikor nem is beszélnek egymással, csak küldözgetnek zenéket és videókat a másiknak... Miért csinálják ezt? Mi a bajuk ezeknek?
2023. okt. 25. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg gyávák.
2023. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember válogatja ki hogyan viselkedik egy kapcsolatban. Ezek az emberek többnyire ennyi idősen még gyerekek szóval a kapcsolatuk is kb ezzel egyenlő sok esetben. Fölösleges ezen hergelned magadat, nézd el nekik mert ez kb kéz a kézben jár a fiatalsággal vagy tiniséggel.
2023. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenek, nem tudják hogyan kell kommunikálni
2023. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%
A mai fiatalok elmebetegek már, erre ma jöttem rá. Sötétebbek, mint a fekee lyuk. Az emberiség ki fog halni.
2023. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A "felnőtt párkapcsolatok" kategória kérdéseit elnézve ez nem csak egy adott korosztály problémája.
2023. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem az exem szakítani sem mert, csak azt várta hogy majd észreveszem hogy nem érdeklem. Azt én sem nagyon mertem soha elmondani ha valaki tetszett, de nem üzengettem videókkal meg ilyenekkel
2023. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!