Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak sokan a párkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak sokan a párkapcsolati témákra rá állva az én koromban? (17-18)

Figyelt kérdés
Minek a kapcsolat? Az csak később veszekedést és haragot a másik félre vált ki. Miért nem elég a plátói szerelem másnak is mint nekem? Nincs kapcsolatod nem kell megfelelned senkinek. Elég ha magadnak megfelelsz nem?

2022. márc. 27. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lett volna már kapcsolatod, akkor nem írtad volna ki a kérdést.:)
2022. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan korán kezdik. Ha valami témában érdemes kérdezni, ez az.
2022. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenki olyan, mint te. Neked ennyi elég, másnak egy összeköltözés se lenne az. Miért kéne ugyanúgy viselkednie bárkinek, mint neked?

Ez téged miért zavar, miben befolyásol? Vagy miért pont másoknak kéne úgy viselkedni, mint neked? Hiszen te is viselkedhetnél úgy, mint mások mégsem teszed.

2022. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagyok, sokkal boldogabb lennék, ha megtalálnám a párom, akivel mindent megoszthatnék, a problémáinkat pedig érettem megoldhatnánk.

Úgyhogy én személy szerint azért. De van olyan is, aki csak mutogatni szeretné, hogy ez az ő párja.

2022. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma. Én szerintem nagyon jó megosztani valakivel az életed, aki még viszonozza is az érzéseidet. Nagyon sok boldog emléket, tapasztalatot lehet szerezni, és persze a hibáiból, rossz döntésekből tanulni is. De ha te úgy érzed, hogy neked ez elég és így megfelelő, szíved joga. Azt is meg lehet érteni. Anyukám 18 évesen ismerkedett össze apukámmal, és mai napig boldogok :) <3
2022. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Minek a kapcsolat?

Nagyon nem csak veszekedést szül, ha megtalálod a párod megtalálod a lelkitársad, a legjobb barátod. Plusz ott van az is, hogy azért ebben a korban már eléggé beindultak a hormonok, fontosabbá válik a szex.


Miért nem elég a plátói szerelem?

Egyszerű példával élve: mit szeretsz jobban, nézni egy kaját, aminek már az illatától patakokban csorog a nyálad, vagy megenni? Na ugye.


Nem elég ha magadnak megfelelsz?

De. Egy jó kapcsolatban a másik fél elfogad úgy ahogy vagy. Persze kell kötni kompromisszumokat, de hacsak nem egyedül élsz, és soha nem mész emberek közé kellett már kompromisszumot kötnöd. Pl ha emberek közé mész felöltözöl nyáron is, nem pucéran mész.

2022. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Az a jó kapcsolat, amikor egyforma a két fél, így nemigen kell megfelelni, ill.mást mutatni, mint a saját személyisége, az a jó, ha a világ dolgairól is egyformán gondolkodnak, de amíg ilyet nem talál valaki, tényleg jobb egyedül.
2022. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell az embereknek mert veled ellentétben van épp elméjűek
2022. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van eszük és épp elméjűek*
2022. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 after stroke ***** válasza:
100%

"Nincs kapcsolatod nem kell megfelelned senkinek."

Amíg nincs kapcsolatod, sohasem fogod megtudni, valójában mennyi hibád van. És ha nem kell másnak megfelelned, soha a büdös életbe nem fogsz fejlődni. Szobatiszta is úgy lettél, hogy anyukád elvárásainak próbáltál megfelelni. Jobb ember is csak úgy leszel, ha "keperkedsz" valakiért.

2022. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!