Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen az egyik évfolyamtársam bemutatott egy lánynak, akinek állítólag tetszek. Beszélgettünk az iskolába is, és Facebookon is bejelöltük egymást.


Látszott, hogy tetszek neki és nekem is bejön egyébként. Most volt a születésnapom, még azon is felköszöntött személyesen egy kis aprósággal.


Úgy gondoltam, hogy nem jó ez, hogyha csak a Facebookon beszélgetünk, mert az egyfajta más személyiséget rögzít az emberben a másikról, ami később semmi jóhoz ne vezet szerintem. Így elhívtam, hogy találkozzunk valahova.


Viszont ezt úgy érzem, hogy valahogy nem akarja. Azt mondta, hogy sokat kell tanulnia a téli szünetben és nem ér rá. Viszont szerintem ez azért így nem egészen igaz.


Azóta már nem érzem, hogy annyira "lelkesen írna", vagy beszélgetne velem, viszont ez lehet, hogy csak az én vízióm.


Én ronthattam el? Ha tetszek neki, miért nem akar találkozni?


2015. dec. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, na bumm. Ha nemet mond, akkor egyértelmű, ha igen, akkor köszönd meg az ötletet :)
2015. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírtam: elhívtam, de azt mondta, hogy sok tanulnivalója van és ezért nem ér rá a szünetben.
2015. dec. 17. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy tetszene-e neki ha karácsonyra arany nyakláncot kapna. Es ha igent mond akkor mond meg neki hogy mar pedig lószart se adnal neki
2015. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kifogásol, lehet, hogy tényleg nem ér rá.
2015. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem a találkozzunk meg a randi két külön fogalom, bocsi :D
2015. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két külön fogalom? A randi személyes találkozót jelent. Az, hogy most hogy használjuk, értelmezés kérdése. Én találkozásnak hívtam.
2015. dec. 17. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En is beszelgetek egy fiuval, aki tetszik. Es mikor egyszer elhivott hogy talalkozzunk, annyira megijedtem, hogy kapasbol visszautasitottam. Nem feltetlenul miattad van, lehet csak hirtelen jott ez neki:)
2015. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arany szabály, ha ugy érzi nem kell neked már de mégis akar valamit, akkor fog tenni érted. Szóval azért ne fuss utána nagyon, 2 kérdezd meg tetszik e neki most valaki jár e valakivel? 3 közös ismerösötökkel kémleltesd ki ..4 ha facen tartjátok a kapcsolatot flörtölj más lányokkal (többel) kommentek vagy megosztásokkal, lássa hogy más lányok is érdekelnek
2016. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!