Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A volt barátnőm a tinik közé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rentka Gábor kérdése:

A volt barátnőm a tinik közé tartozik. Szakítottam vele, mert félrelépett. Mindezt azért tette, mert nem feküdtem le vele. Ő 15 éves. Hogy léphetnék vele kapcsolatba, ha mindkét fiókomon letiltott?

Figyelt kérdés
Megkereshetném személyesen is, ugyanis tudom, hol tanul, hol lakik. Csak ezekkel is gondok vannak. Például nem tudom, hogy mikor van rövidített órája, mikor nem megy iskolába stb. Valaki felvenné vele a kapcsolatot a nevemben vagy segítene a személyes találkozóban? Esetleg hogy követhetném nyomon távolról?
2016. ápr. 18. 09:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekelne más emberek véleménye, nem regisztráltam volna ide. A válaszokat köszönöm. Ezek csak megerősítették az én álláspontom. "Elfelejteni." Csakhogy ő nem képes arra, ami tavaly december elején megtörtént. A témát befejezettnek tekintem, mivel szinte mindenki ugyanazt javasolta. Segítségeteket köszönöm.
2016. ápr. 19. 10:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak azt nem vágom hogy mi a f@$z¤mért véditek a csajt :D a srác tök korrekt volt és teljesen igaza van :D
2016. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kétszínű és hazug lány volt. Nem vagyok akárki, így ez után velem összefutni nem tanácsos. Rágalmazott nem is egyszer. "Boldogok az irgalmasok, mert majd nekik is irgalmaznak." Írja a Szentírás. Én irgalmas voltam vele, ő nem tanúsított semmi ilyesmit. Megérdemelné, ami kijár neki? Mózes törvénye szerint az ilyet meg kell kövezni. Na most sortűz van, nem megkövezés.
2016. ápr. 20. 02:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!