Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Talán hibát követtem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán hibát követtem el?

Figyelt kérdés
A barátnőmet 2 éve ismertem meg, és nagyon jól kijöttünk egymással. Teljesen megbíztunk egymásban, és tiszteltük a másikat. Kb. fél éve elkezdtünk mindenen veszekedni, és ezek hatalmas üvöltözéseket, pofonokat eredményeztek. (Ő ütött engem, én sosem emelném rá a kezem.) Úgy döntött hogy megpróbálja az életet nélkülem, hátha kevesebb negatívum éri. Én megpróbáltam feldolgozni, de sehogy se ment, majd egy nap felhívott hogy találkozni akar. Elmesélte hogy nem tud élni nélkülem, mert hiányzom neki és csak engem szeret, majd összejöttünk. (2 hetet voltunk külön.) 1 hónapja hirtelen haragból megint véget vetettünk a dolognak, majd 2 hete újra összejöttünk. Rájöttünk hogy akármennyire veszekszünk és pofozkodik, nem tudunk egymás nélkül élni. Minden rendben van, megint aranyosak és kedvesek vagyunk egymással mint 2 éve, viszont a történtek után nem nagyon tudok bízni benne. Mindig azon parázok hogy mi lesz ha megint elveszítem, vagy ha egy pici hibát is követek el, nem látom többé. Tudom, a legjobb az lenne ha soha többé nem látnánk egymást, de az nem működhet, mert 2 hét múlva megint egymás mellett kötünk ki. Mit kéne tennünk, hogy a kapcsolatunk jobb legyen?

2016. jún. 2. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, tisztelendő, hogy tudtad magad türtőztetni, míg ő vert..


Beszéld meg vele, hogy ez így nem megy, hogy folyton veszekedtek, vegyen vissza kicsit, mert azért nem normális, ha csak úgy levág egy két pofont hetente...


Mond el ezt neki, szerintem meg fogja érteni, és változtat :P


GL :v

2016. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van!


Meg min veszekedtek pl.?

2016. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Döntsétek már el, hogy mit akartok! Hülye libák!
2016. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!