Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek még van remény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van remény?

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt a barátommal, de most szakítottunk. A probléma az volt hogy az utóbbi időben eltávolodtunk egymástól és sokat veszekedtünk. Neki az volt a baja hogy én nem keresem eleget, nekem meg az hogy sokszor csak 2-3óra hosszája volt rám. Szerinte ha tovább folytattuk volna utána újból fel léptek volna ezek a problémák. Miután ki mondtuk hogy szakítunk, ő is meg én is sírtunk.A baráti kapcsolatot viszont mindenképpen szeretnénk megtartani, azt mondta nem akar elveszíteni. Viszont azt mondta hogy ezek ellenére nyugodtan megcsókolhatom és bármiben benne van. Amikor mentünk haza adott egy szájra puszit. Azóta sokkal többet beszélünk,(de nem nyálaskodunk természetesen). Iskola időben minden nap látni fogjuk majd egymást. Szerintetek ha csak barátok vagyunk mostmár,akkor miért lenne benne bármiben, (mert tudom hogy nem csak ARRA kellek neki.)
2016. júl. 15. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A remeny hal meg utoljara.
2016. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akivel jártál azzal vagy újra járnod kell vagy el kell felejtened különben teljesen beleőrülsz. Szerintem újra járnotok kellene elvégre most itt a nyáriszünet, csak tudtok több időt szakítani egymásra és az eltávolodást nagyon elkéne kerülni és tenni ellene mint pl ha látod, hogy fentvan akkor ráírsz csak találtok valami közös témát vagy ha nem akkor csak beszélgettek milyen napotok volt, nem annyira bonyolult, menni fog.
2016. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teháát. az ő problémája az volt, hogy nem kerested elégszer, a tied meg az, hogy amikor találkoztatok, kevés időt voltatok együtt. lehet csak az én logikám túl egyszerű, de mi lett volna, ha többször keresitek egymást, és akkor az a 2-3 óra többször 2-3 óra lenne. ha érted, mire gondolok :)
2016. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, szerintem is megoldás lett volna, viszont ő már nem volt biztos a folytatásban ezért jobbnak látta a szakítást. Viszont azt mondta elveszíteni sem akar.
2016. júl. 15. 23:00
 5/5 anonim válasza:
Egy kapcsolat olyan, mint bármi más: ha elromlik vagy eldobod vagy megjavítod.
2016. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!