Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság extrákkal? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Vagy minden tönkrement?

Figyelt kérdés
nagyon jó barátok vagyunk. és elhívtak engem hozzájuk.... én persze szívesen elmentem, mert tényleg nagyon jó barátok vagyunk. egész nap együtt hülyültünk, és lementünk a garázsba, ahol ittunk bort, és 2 felest.... ( nem volt nagyon erős ital ) nem voltunk berúgva, csak különösen ellazultunk, és jó kedvünk lett.... mivel nyár van az udvaron aludunk egy sátorban, természetesen ketten.. beszélgettünk, bírkóztunk, csak a kelleténél közelebb kerültünk egymáshoz ! igen,azthiszem kavartunk! de annyit nem ittunk hogy elcsattanjon egy csók... de hozzá kell hogy tegyem nem sokon múlt! megmasszíroztuk egymást, és bírkózás közben, véletlen ( de lehet hogy akarva ) intim részeket is megfogott.... (fenék , mell) Már biztos voltam hogy akar valamit..... egymáson aludtunk el! kicsit bűntudatom volt, mivel a legjobb barátom ! Aztán jött a reggel.......... nos igen.... mintha kicserélték volna.... engem nagyon összezavart, ugyanis egész nap alig szólt hozzám... mintha rájött volna,hogy a tegnapi túlzás volt... került engem! mintha ott se lettem volna... nagyon rossz érzés volt, és a bűntudat is gyötört... felőlem csak baráti volt ( és annak is indult) majd kijelentette, hogy neki is! nem is ez a baj.... az a kérdés, hogy ezek után lehetünk még barátok? vagy most tönkrement? és ha máskor is megtörténik, az baj lenne?

2016. aug. 22. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Minek irsz ennyi felkialto jelet? Megertettuk volna ha normalisan is irtad volna le...
2016. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szégyelli magát a történtek miatt. Beszéljétek meg, ez miatt csak nem megy tönkre egy barátság. Szorítok :)
2016. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!