Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon mit akar? Segítség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar? Segítség kellene több infó lent! L/15

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki az osztálytársam és bejön nagyon beszélgetünk és kiderült hogy ő is érdeklődik irántam. De végül nem kezdtünk el járni mert azt mondta hogy így hogy osztálytársak vagyunk ez így nagyon rossz lenne szval legyünk csak barátok. Még azon a hét pénteken délután elmentünk "lógni" beszélgetni kitalálta hogy elvisz egy helyre.Ott voltunk oda értünk beszeltünk aztán egy idő után kezdet kínos lenni és ő azon röhögőt hogy vicces hogy nem merem megcsókolni, (amit nem értek mert tudta hogy az első lenne) végül nagy nehezen megcsókolt aztán csókolóztunk ami nekem ott nagyon fura volt főleg miután megpróbált ruha alatt tapizni. Egyszer csak elkezdte hogy itt elveszthetnénk a szűzesésünket én meg ere szépen rávágtam hogy én még nem akarom, ezután folytatunk. Aztán amikor elindultunk vissza felé elkezdte hogy suliban erre gy utalást se és hogy akkor barátság extrákkal. Ezután egymáshoz se szóltunk visszafelé, amikor elváltak útjaink megöleltük egymást aztán én meg kereshettem egyedül a buszmegállót. Azóta facen vissza sem ír. Én rontottam el valamit?

2016. szept. 24. 22:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Elrontottad bizony.Egy hülyegyerekkel kezdtél.Nem tudom ő szűz-e,volt-e már barátője,de csak ki akar használni.HALGASS RÁM ÉS NE TEDD kérlek...Engem vagy százszor vertek már át.Rengeteg fájdalmamba került megtanulni.Azzal is hibáztál hogy megcsókoltad.Ismerhetnéd mekkora ökör nem?!


17/l

2016. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ne gyere össze vele kérlek...

első voltam.

2016. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felejtős a gyerek...csak a kalandot keresi. Osztálytárs? Duplán felejtős. Jól tetted, hogy nemet mondtál a szexre. És nekem a leírtakból még elég bunkónak is tűnik...szóval fügyülj rá. Vannak nála sokkal jobb fiúk ;) ne tedd alacsonyra a mércét ;) 15/L
2016. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 hete ismerem és fogalmam sem volt hogy ilyen... amikor suliban beszeltünk meg dolgok nem tűnt ilyenek bármint kis visszahúzódó volt jó mondjuk új osztály senki se ismert senkit de akkor is aztán kezdet el megnyílni hogy találtunk közös pontokat és így elkezdtünk a mi kis csoportunkban beszélgetni.Elvileg volt már barátnője meg elvileg már csókolózott de annyira akarta hogy én kezdeményezek hogy nem tudom. Meg én annyira bénának érezttem magam
2016. szept. 24. 22:39
 5/11 anonim válasza:

Nem voltál béna hidd el,az első mindenkinek ilyen,de kérlek szépen válaszolj nekem erre itt kommentben.

Neked ez megérte/megéri csinálni?

NEM!

Könyörgöm ne tedd...Az én életem tönkrement évekre emiatt.Ne csináld légyszives.

Mikor kezdenek kinyílni az emberek akkor jössz rá milyen undorítóak,elhiheted nekem.

2016. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 osman alex válasza:
66%
jól teszed hogy 15 évesen nem akarod elveszteni a szüzességed, a srác meg csak egy numerát akart, barátság extrákkal??? kicsik vagytok még ehhez :D ne foglalkozz ilyen srácokkal, biztos találsz egy normálisat, és azzal veszísd el a szüzességed akit szeretsz is és viszonozza, és nem két hete ismered és csak helyes, ne legyél tini rib_nc , remélem érted :)
2016. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen értem, Köszönöm a válaszokat! :D
2016. szept. 24. 22:53
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Röviden és egy kicsit csúnyán fogalmazva:"csak a lukad érdekli."

Szerintem hagyd az ilyen fiút mert ha belemész a dologba mély lelki sebeket fog ejteni rajtad amit nem biztos hogy egy könnyen kitudsz majd heverni.

15/f

2016. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDD OSTOBA PI*CS@ AZ ELSŐ XDDDDD LOOOL 1# Most komolyan téged behülyitett egy "helyes" srác hogy barátság extrákkal? Ennyi eszed van...
2016. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt azutan mondta hogy megcsokolt es nem is helyes annyira inkabb a szemelyisegenek az a resze fogot meg amit ismertem
2016. szept. 25. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!