Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitottam a baratommal de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal de nem birom nelkule pedig allandoan veszekedtunk?

Figyelt kérdés
1 honapja szakitottam a baratommal 1 es fel ev egyuttjaras utan,mivel rendszeresen veszekedtunk es mar nem birtuk egymas mellett. Az a baj hogy napi szinten latom, ezert nem tudom elfelejteni pedig nagyon hianyzik es allandoan ra akarok irni es bocsanatot kerni tole hogy folytassuk. Hogy tehetnem tul magam rajta? Jojjek ossze massal aki tetszik? 17/L, baratom 18/F
2016. okt. 1. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert tetszik valaki ne jöjj össze vele, ahhoz az kevés. Szerintem foglald el magad valamivel, tölts több időt a barátaiddal, ismerkedj, élj a hobbidnak, stb. Aztán majd jön egy srác aki nem csak tetszik neked, hanem úgy gondolod, hogy "na, vele el tudok képzelni bármit" :)
2016. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezeket probalom,hogy baratokkal logok es edzedre jarok de akarhanyszor meglatom osszeszorul a szivem. Es foleg azert mert o ugy nez ki mintha gyorsan tul tette volna magat rajta
2016. okt. 1. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg ne akard magadat visszakönyörögni hozzá. Nyilván nem ok nélkül lett vége.
2016. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!