Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire veljem?

Figyelt kérdés

Elkoszont messengeren a baratnom , mondvan elmegy forro furdot venni mert faj a feje.. mondtam jo. De ugye ha az ember elmegy furdeni messengeren miert aktiv ? Direkt neztem mert mostanaba mindig ezt csinalja . 2-3 percenkent feljon mindig es irogat. Nekem nem . Tolem elkoszont . Attol akit szeret. De kozbe massal beszel.

Miert nem mondja hogy nem akar beszelni vagy szakitsunk?

Lehet en vagyok a gyerekes meg de azert na.. :D



2016. dec. 21. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan Gergő, tényleg?? most ide jössz ilyenekkel fárasztani ?

HA telefonról van fent és csak úgy leteszi a telóját, attól még bejelentkezve marad, csak nem lesz ott -_-

De ha azt hiszed másnak írogat, akkor kérdezz rá személyesen (tudod, az nem az amiker ezen a facebook nevű varázs dolgon felhívod, hanem mikor szemtől szemben élőben ott vagytok egymás előtt és akkor kérdezz rá és figyeld meg a reakcióját, nem olyan nehéz mivel az ember mindig elárulja magát ha hazudik. )

2016. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lol. Milyen Gergo? Xd

Es igen tudom.. ha ugy hagya folyamatosan aktiv. De 2-3 percenkent aktiv csak.

2016. dec. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!