Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak? A többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? A többi lent és fiúk válaszát várnám elsősorban és életkort

Figyelt kérdés
9 hónapot jártam egy fiúval szakítottunk 3 hónap után újra összejöttünk de 2 hét után azt mondta nekem hogy neki most egyedül kell lennie, nem akar egy emberre figyelni és nekem is jobb lenne most egy ideig egyedül lennem, átértékelte az egész életét ( de közben egyszer azt mondta hogy legyen barátság extrákkal 4-5 nap után visszavonta utána megint mondta hogy legyen utána megint mondta hogy hagyjuk és legyünk csak barátok mert ő most egyedül akar lenni meg én is legyek egyedül) de közben suliban én úgy teszek mintha közömbös lennék hozzá ő meg ott van állandóan a közelemben (állandóan cukkol, csikiz, ha más fiú kezd piszkálni egyből ideges lesz, ha közeledik én meg úgy teszek mintha nem érdekelne csak azért is csinálja, féltékennyé akar tenni, a kaja a pénz az üdtő meg az ilyenek még mindig ˝közösek˝, úgy értem hogy simán belenyúlunk a másik táskájába, telefonját piszkáljuk,együtt hallgatunk zenét stb. ((mással ezt nem csinálja))) és ugyanúgy néz rám mint mikor elkezdett még több mint egy éve udvarolni. akkor most mit csináljak vegyem komolyan azt hogy nem szeret? hogy értette hogy most egy ideig mintkettőnknek egyedül kéne lennie? tudnátok valami tanácsot adni hogy most mit tegyek? :( előre köszönök minden választ :I

2017. jan. 23. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? ez nagyon éretlen viselkedés a részéről :$
2017. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és nem fiú vagyok :D előző voltam 14/l
2017. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 16 leszek az ex-exem meg 16
2017. jan. 23. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Úgy viselkedtek mint a 12 évesek. Már bocsi. De nem nagyon tudok erre mit mondani... :/
2017. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt ezt: 17/F
2017. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!