Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem volna túl hivalkodó randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volna túl hivalkodó randi felkérés? A Kamasz Lányom(16) ugyanúgy elhívhatja a Srácot(17) valami ürüggyel?

Figyelt kérdés

A lányomnak tetszik a szomszéd srác. Mindketten kamaszok 16-17 évesek.

1 éve költöztek a szomszéd lakásba, azonos emeleten vagyunk, nincs közös pont, se suli se más helyszín...

Indulás érkezés szintű a kontaktálódás.

Srác kutyát szokott sétáltatni, a lányom pedig lépcsőházban dohányzik.

Ekörül találkoznak. :)



2023. febr. 15. 10:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
53%

"Volt egy szexkapcsolata, ahol szóltam hogy azért ennél értékesebb.."

Annál is, hogy "meghívassa" magát randira.

Ha a srácnak is tetszik, akkor szedje magát össze.

2023. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Srácot nem ismerjük.
2023. febr. 15. 11:59
 13/38 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként tényleg ne a lépcsőházba dohányozzon, jól írja előttem hozzászóló.

Mondjuk, ha úgy volna, hogy ott dohányzik (ha már nagyon muszáj, és ha már sajnos rászokott..) a bejáratnál, a srác meg épp megy le a kutyával, oda süt a napocska is meg minden, akkor lehet jönne ilyen fíling, hogy "itt a jó idő, leszólítom ezt a csajszikát"

2023. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne hívhatna el egy lány egy srácot? Nem tiltja törvény. Kérdezze meg mehet-e ő is kutyát sétáltatni vele.

Mondjuk mi írhatunk olyan felszedős tippeket, hogy az ember még George Clooneyt is felszedné vele, ha a lányod nem mer oda menni, kezdeményezni. Rajta múlik. Meg persze azon, hogy a srácnak is szimpatikus-e.

A társasházban meg ne dohányozzon! Nem is tudnak olyan jól szellőzni és tűzveszélyes. Ha cigizni van energiája lemenni a ház elé pár lépésnyire is legyen.

2023. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Általában túlon túl vagány, mindenben, kivéve ha fiúról van szó.
2023. febr. 15. 12:27
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt a kérdést komolyan nem is értem. 39 éves vagyok, volt jó pár kapcsolatom, de ha sosem kezdeményeztem volna, szerintem egy sem lett volna. Kb. a férjem volt csak kivétel. És a barátnőim tök ugyanerről számolnak be, a pasik nyulak, nem lépnek. Amúgy meg mi a fene az, hogy a 16 éves lányod dohányzik és te ilyen lazán írogatsz erről? Jó, nyilvánvaló, hogy a kamus troll vagy, simán felismerhető a stílusod, de azért basszus!
2023. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

Én ezen mindig nevetek, mert nekem erről, hogy a lány szedi fel a hapsit egy "SzkiTonos" videó jut eszembe, mikor felcserélődnek a "szerepek".

https://www.youtube.com/watch?v=pcFs99LLTtU

2023. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyébe nem randira hívnám, hanem sokat beszélgetnék vele. Elmennék vele, ameddig kutyát sétáltat, vagy átmennék hozzá dumálgatni. Ezek egyrészt konkrét jelek lennének a srác felé, másrészt kiderülne, hogy mennyire működik köztük a kémia. Aztán ha már jól megvannak, akkor mehet a konkrét randi.
2023. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
45%

"vagy átmennék hozzá dumálgatni."

Idegenhez inkább ne menjen át dumálgatni.

2023. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
69%
#19 "1 éve költöztek a szomszéd lakásba" - Nem hiszem, hogy annyira idegenek lennének.:D
2023. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!