Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem volna túl hivalkodó randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volna túl hivalkodó randi felkérés? A Kamasz Lányom(16) ugyanúgy elhívhatja a Srácot(17) valami ürüggyel?

Figyelt kérdés

A lányomnak tetszik a szomszéd srác. Mindketten kamaszok 16-17 évesek.

1 éve költöztek a szomszéd lakásba, azonos emeleten vagyunk, nincs közös pont, se suli se más helyszín...

Indulás érkezés szintű a kontaktálódás.

Srác kutyát szokott sétáltatni, a lányom pedig lépcsőházban dohányzik.

Ekörül találkoznak. :)



2023. febr. 15. 10:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
71%
Vagy netán jobb lenne elmenni randizni az "idegennel" egy idegen helyre, mint hogy a szüleid azonnal tudnának jönni segíteni a szomszédból?
2023. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
12%
Nem, egy idegennel világos nappal van találka, nyilvános helyen. Nem otthon vagy egy idegen helyen.
2023. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
70%
#22 De az, hogy a szüleid 2 méterre vannak tőled, az nem számít semmit... Helyette inkább menj el egy random helyre, remek javaslat.:D
2023. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Akciók eddig se akkor zajlottak mikor mi otthon voltunk...
2023. febr. 15. 15:17
 25/38 anonim ***** válasza:
60%
#24 De átmehet akkor, amikor ti is otthon vagytok. Vagy áthívhatja ő is a srácot, ha van saját szobajá, ahol el tudnak zárkózni kicsit.
2023. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
30%

"Volt egy szexkapcsolata, ahol szóltam hogy azért ennél


Ennél az esetnél elég lenne egy séta is bármilyen ürüggyel.


Vagy áthívhatja ő is a srácot, ha van saját szobajá, ahol el tudnak zárkózni kicsit."


Kérdező, te is egy szoba "randit" képzelsz el a lányodnak? Mert nekem a leírásból nem az jön le, hogy igen. El lehet menni fagyizni, ismerkedni, randizni. Nem rögtön szobára menni....

2023. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
85%
Dohányzik, már volt szexkapcsolata, ő leselkedik a srác után... tényleg számít még ezek után, hogy ő kezdeményez-e?!
2023. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
39%

#26 lemaradt a szó a végéről


"Volt egy szexkapcsolata, ahol szóltam hogy azért ennél *értékesebb.."

2023. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
nem kezdeményező típus ha fiúról van szó..
2023. febr. 15. 16:40
 30/38 anonim ***** válasza:
69%
Simán. Én 18 éves lány vagyok, a múlthéten hívtam el egy velem egyidős srácot randira. Ez a 21. század, ha egy lány akar valamit tegyen érte és érje el, ne másokra várakozzon.
2023. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!