Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan érintsem meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan érintsem meg finoman a lányt randi közben?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz az első randim, nem akarom elszúrni. Olvastam különböző oldalakon, hogy a lányok szeretik, az apró(nem tolakodó) érintéseket. Amúgy barátias a viszonyunk, 2 hete ismerkedtünk meg, az iskolában minden nap beszélünk. 17/F
nov. 6. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát én csak annyit mondanék, hogy ne vidd ezt túlzásba, elvégre alig ismeritek egymást
nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen rövid ideje ismeritek egymást, akkor csak kézfogás legyen.
nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Pl. talinál, meg elköszönésnél ölelés.
nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet csak egyéni dolog, de én nem annyira örülnék kis érintéseknek az első randin. Ölelés a végén jó lehet (a lánytól függ), illetve szerintem a második randin már jó a kézfogás is
nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
ölelés, esetleg fogd meg a kezét ilyesmi.
nov. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

A 2 hetes ismeretséget barátinak még nem mondanám...

Miért kell mindent azonnal? Miért nem lehet kicsit kivárni?

És ha ő neki nem fogsz bejönni?

Meg milyen BARÁTI a kapcsolat, ha van randi? A modern értelmezésben a randi a párkapcsolati beállítódást jelenti, és az pedig az érzelmi, hormonsztintű érdeklődést. Akkor most túlfűtött érzelem (szerelem) vagy barátság?

Jó lenne tisztában lenni a dolgokkal... Addig szerintem ne "érintkezz".

nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a mutatóujjaddal kicsit simítsd végig a keze élét
nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Ujjazd meg
nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek mehet egy "lezser" egy karos ölelés találkozáskor, így hagysz neki teret, nem húzod egyből magadra kvázi ismeretlenként. Én a barátaimmal is úgy beszélgetek hogy néha megérintem a vállukat, de lányokkal meg főleg. Ha előre engedek valakit, megfogom a lapockáját például és úgy tessékelem előre. Vagy például randinál ha beültök valahova nagyon nagy tévedés hogy egymással szemben kell leülni, próbálj az asztal lány melletti szélére ülni, így még mindig jól látjátok egymást folyamatos fejforgatás nélkül, de mégis közelebb vagy hozzá, esetleg összeér a lábatok stb. Igazából nagyon nehéz leírni hogy én hogy szoktam, mert nem betanult dolgok, csak alapból ilyen vagyok, természetesen jönnek már ezek. Viszont azt tudom tanácsolni hogy első randin a fejét és arcát ne fogdosd, csípőjét se, hagyj neki teret. És nem kell állandóan taperolni, majd fogdosod őt eleget ha már együtt vagytok. Legyél közvetlen, érintsd meg néha nyugodtan, de ne told túl. Ha meg úgy alakul a randi, úgyis érezni fogod hogy megfoghatod-e a kezét vagy sem, még az is lehet hogy ő karol beléd. Ne agyald túl az egészet, ő valószínűleg ugyan úgy izgul mint te
nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!