Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek az első csóktól Tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól Tippek?

Figyelt kérdés

Felek az elso csoktol mert nem akarom hogy a fiu benanak tartson..vagy hogy rossz legyen..

Nagyon kedvelem es nem akarok elotte beegni sem..Pl egy nyelves csoknal

Valami tipp elso csokra?

16/L



#elsőcsók #csók #első #randi
márc. 29. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fontos vagy neki, akkor sehogy sem fogsz beégni. :)
márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Attila8890 válasza:
100%
Nyugi senkisem úgy született hogy volt gyakorlata csókolózàs terèn ,ha szeret semmi màs nem szàmît, sokkal jobban fog azzal foglalkozni hogy megcsókolta az a csaj akièrt odàig van
márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszeld túl! Az tuti nem használ.


Tipp azért nincs, mert mindenki másképp szereti.


Általában nem szeretik, ha túl nyálasra sikerül, vagy ha nagyon bekapod az egész száját. De mondom, egyénfüggő.

márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és legyenek nyugodt körülmények, ne azon kelljen parázni, anyu/tesó mikor nyit rátok :)
márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
:D agyalj rajta többet, attól még rosszabb lesz. Átdugod a nyelvedet a másik szájába és ennyi, mozgatni meg csak tudod benne. Ha egy csóktól ennyire félsz mi lesz veled közösülésnél?
márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne félj, ösztönből menni fog.
márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 jpeacefuler válasza:
91%
A 6-os véleményét osztom. Ennek ösztönösen kell mennie. Ha koreográfiák, meg technikák után kutakodsz, abba bele fogsz kavarodni. Egyszerűen csak csókold meg. Bátran, de ne vadul. Azután belemélyedhettek ahogy sikerül. Ne félj ettől, hidd el, erre nem felkészülni kell, csak csinálni ahogy jön. Nyugi!
márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy neked az első lesz és tényleg kedvel, akkor nem lehet semmi baj.
márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt, véleményem szerint mindenki vagy legalábbis elég sokan bénák első alkalommal de ez teljesen természetes :)

Ha nagyon szeret téged akkor meg fogja érteni és hidd el nem fog kinevetni aki már csókolózott életében mindenkinek megvolt az első és semmi rossz nem fog történni ha nem úgy sikerül

Csak ügyesen! :)

márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj rá. Ez amúgy is olyan, hogy akkor jó ha spontán, ha nagyon tetszetek egymásnak. Idővel belejön az ember. Az első csókom nekem se volt jó, aztán később sok jó csókban volt részem:)


Tipp: próbáld ne megenni a száját és az arcát. Egyszer csókolóztam egy nálam sokkal fiatalabb fiúval egy buliban (nyugi, legális volt😂) na hát ő kb. az egész fejem be akarta kapni. Nem tartottam cikinek, megkérdeztem hogy megmutathatom-e, hogy lenne jobb. Tök nyitott volt rá csak hát kissé ittasabb, mint kellett volna és nem jött neki össze. De gondoltam róla semmi rosszat.


Majd belejössz. És úgyis mindenki máshogy szereti. Próbáljd az adott partnerre ráhangolódni.

márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!