Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig tűrjem el a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem el a barátnőm viselkedését?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel már két éve járunk. Nagyon összeillünk, csodálatos lány, egy tulajdonsága azonban nagyon idegesít.

Válogatás nélkül flörtöl mindenféle srácokkal, sokszor elég erotikus módon, de azt mondja, nem érdeklik. Volt már, hogy kávézós randink közepén akadt rá a pincérre.

Szeretem őt, de lassan kezd elegem lenni.

Mit tegyek?



2015. aug. 31. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szemtől szembe, hogy téged ez zavar, ha tényleg szeret, akkor megérti és le fog állni.
2015. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, lehagytam, 19 éves vagyok, barátnőm 18
2015. aug. 31. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát, kevés eset van, de ha előtted flörtöl mással, akkor egy asztalborítás után megérdemel egy nagy sallert.

Nekem volt ilyen, kivételesen bánom, hogy nem csaptam meg.


Rakd ki, mint a macskát...


Jah, igen, és vedd észre, hogy ez a te részedre kib@aszottul megalázó. Ha nem is rakja a fejében össze, de gyakorlatilag minden egyes ilyen esetben lábtörlőnek használ.

2015. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

jah, és persze:


LÉGY MÁR FÉRFI!

2015. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Szóval következő találkozótokkor szépen közöld vele, hogy eleged volt belőle, és részedről vége. Majd egy nagy ölelés, s hagyd ott. Nem kell melodrámázni, meg kioktatni, innentől már az ő problémája lesz.


Jah, és bocs a sok válaszért, de rossz látni, h mások is az én hibámba esnek :D.

2015. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probald megbeszelni vele... Ha ezek utan is csinalja, szakits vele... De azert nehogy megusd... -.-"
2015. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy tűrted el egyáltalán két évig ezt?! Ez szörnyen megalázó lehet neked...

Bele se merek gondolni, ha nem lenne barátja, mit csinálna....

2015. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Én bele se merek gondolni, miket csinált így is!
2015. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez durva, én nagyon pipa lennék rá és jól megmondanám, hogy ez nem fair.
2015. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!