Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam élőben randira? a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam élőben randira? a többi lent

Figyelt kérdés

Ez a történet is úgy kezdődik ahogy az összes.Van egy lány aki tetszik.Évfolyamtársak vagyunk és egy buliban tlálkoztam vele legutóbb.Ott tetszett meg nagyon,de akkor még nem léptem semmit.Azóta nem nagyon beszéltem vele,de mindig ott van bennem a vágy,hogy meg kell szereznem.Elvileg tetszek neki vagyis ismerőseim mondták, meg én is úgy látom.Mondjuk nem tudom ez mennyit jelent.A lényeg,hogy mindenképp el akarom hívni és inkább élőben tenném,de van aki azt mondta,hogy inkább irogassak neki meg beszélgessek vele előtte.Erre azért nem hajlok annyira,mert volt már egy hasonló eset amikor így elkezdtem el húzni a dolgokat egy lánnyal aminek aztán az volt az eredmény nem lett semmi.Mégegyszer nem akarom elkövetni ezt a hibát.Fiúk, lányok mit gondoltok jó ,ha élőben megyek oda és kérdezem meg,hogy lenne e kedve találkozni? Vagy máshogy kéne?

köszi előre is!


2017. jan. 17. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes, ha élőben mész oda. Látja, hogy van tököd odamenni. Első randin szerintem nem gond, ha akkor kezdtek el igazából beszélgetni/ismerkedni.
2017. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen én is valahogy így gondolkodom.
2017. jan. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!