Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha öt lány szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha öt lány szerelmes belém, akiből egyet viszont szeretek, egyet szimpatikusnak, hármat pedig gyűlölöm?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki hogy szerelmes belém 5 lány, amiből 3 nagyon rosszindulatú, kettő pedig kedves és normális. Az egyik lány nekem is tetszik, úgyhogy egy ideje már randizgatunk. A másik aki kedves őt pedig nem szeretném megbántani, mert tényleg egy kedves lány. A másik három viszont nagyon rosszindulatú, úgyhogy mindenféle pletykát terjesztettek rólam és a lányról akivel randizom. Persze ebben az ő barátnői is segítettek. Persze az igazságot csak ketten tudjuk 100%ra hogy pletyka. Viszont félek hogy eljut a lány szüleihez is és nem tudom akkor mi történne. A másik lány aki kedves ő meg azt hiszi valamiért hogy én is szeretem őt és nagyon naiv.

Hogyan kezdjek neki a dolgok kibogozásának? Tisztázzam először a lánnyal hogy őt nem szeretem, vagy beszéljem meg a három rosszindulatú lánnyal? Vagy ne tegyek semmit, csak hagyjam alakulni a dolgokat??



2022. febr. 21. 00:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#4 jogos, bár nem nekem akarnak rossszat hanem a lánynak.

De akkor ezzel a részével nem foglalkozok.

A másik lánynak mit mondjak, aki szintén kedves velem, hogy ne bántsam meg nagyon?

2022. febr. 21. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!