Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátkozni szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki pár hónapja visszautasított. Azóta havonta csak pár szót váltottunk. Úgy kb karácsony óta viszont csomószor keres, kedves, és félreérthető szövegeket ír. Szerintetek csak barátkozni akar, vagy akár többet is? Én nem tudom eldönteni, de rákérdezni meg szerintem ciki lenne, miután ő utasított vissza.

2023. jan. 13. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
#10 nem helyes ezt ilyen egyértelműen mondani, mert vagy így van, vagy nem. De hogy te ezt kétséget kizáróan így mondod anélkül, hogy bárkit is ismernél a helyzetből, vagy akárcsak a jelenetet láttad volna, nos csak a te projekciód: vagy magadból, vagy a sérelmeidből indulsz ki, lehetnek más magyarázatok is azonban.
2023. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem volt kiszemeltje, ezt biztosra tudom. Én voltam béna a második randin. De akkor folytatom a beszélgetést, aztán majd kiderül.
2023. jan. 14. 15:02
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen: folytasd vele. A múltat ne említsd fel neki, talán megbánta az elutasítást. Talán rossz napja volt. Meggondolta magát. Aztán majd alakul valamerre...
2023. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem, hogy szeretne-e találkozni velem, és igent mondott. Azt továbbra sem tudom, hogy mit szeretne, de gondolom a találkozón majd kiderül.
2023. jan. 16. 12:55
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. Azért még a találkozón se menj fejjel a falnak, ne csikarj ki belőle se szerelmi vallomást, és neked se kell... az csak zavaró lenne. Egyszerűen érezzétek jól magatokat, és minden megy magától.
2023. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el. Beszélgessetek mindennapi dolgokról: iskola, tantárgyak, tanárok, mi szeretne lenni... Mindezeket mondd el magadról is. Hívd meg egy teára, süteményre... Búcsúzáskor kérdezd meg, hogy akar-e ismét találkozni.
2023. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Igaza van 17/16-nak!
2023. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akit érdekelne: ma megvolt a találkozó, és jól sikerült minden. Lesz folytatás. :D Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2023. jan. 27. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!