Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes erőltetni?Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni?Nem tudom mit évő legyek.Több lent.

Figyelt kérdés
Rá írtam egy lányra december környékén,lenne e kedve találkoznni.Azt mondta,hogy eljönne csak júniusban vizsgája van és hogy a szülei szigorúak.Valentin nap alkalmából küldtem egy levelet és egy virágot,hátha rám ír,de még nem írt semmit.Kérdezzem,meg hogy megkapta-e?Az is lehet hogy csak szivat és nem mer német mondani?Egyszer rá is kérdeztem,de de azt mondta hogy tényleg eljönne.

febr. 14. 15:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Elég furán hangzik ,hogy ‘’nem ér rá ,mert júniusban vizsgája van’’lehet én nem nőttem fel szigorú szülők mellett ,de szerintem , le akart koptatni.
febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Lehet :(.Én is erre gondoltam.Inkább hagyom a fenébe.De érdekes,hogy azt írta hoy neki is szimpatikus vagyok.Multkor a szimulálás előtt. küldtem egy üzenetet,hogy sok szerencsét és írjon amikor tudja az eredményt.......
febr. 14. 15:37
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Írj rá, hogy egy, megkapta-e. Kettő, mondja meg őszintén, hogy komolyan gondolta-e, mert ha nem, akkor bőven van más lány is, akivel ismerkednél.
febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De már megkérdeztem,azt mondta hogy eljönne.Cdak az egész fura egy kicsit,hogy nem ír,pedig online elérhető volt majdndm egész délelőtt
febr. 14. 15:42
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
(#1es vagyok )Lehet én vesztettem el a fonalat ,de eljönne ,de mikor ,mert ha csak egyszer majd … akkor nagy eséllyel ,azért ment bele ,mert azt gondolja ,hogy úgyse lesz belőle semmi .
febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
4# Milyen alkalmazáson beszéltek? Messenger? Az már egy jó ideje nem megbízható ebben, hogy ki mikor elérhető. Valaki tett is fel róla kérdést. Lehet nem kapcsolta ki a messengert, csak félre nyomta, ezért valójában nem is volt elérhető, de a messenger azt mutatja. Meggondolom más alkalmazásnál is így van, ami "mutatja" az elérhetőséget.
febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Instagram
febr. 14. 15:48
 8/33 A kérdező kommentje:
#5 lehet igazad van
febr. 14. 15:48
 9/33 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok
febr. 14. 15:49
 10/33 A kérdező kommentje:
Az Instagram oldalaimon mindig kedveli a képem..Tényleg nem tudom,hogy mit tegyek
febr. 14. 15:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!