Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes erőltetni?Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni?Nem tudom mit évő legyek.Több lent.

Figyelt kérdés
Rá írtam egy lányra december környékén,lenne e kedve találkoznni.Azt mondta,hogy eljönne csak júniusban vizsgája van és hogy a szülei szigorúak.Valentin nap alkalmából küldtem egy levelet és egy virágot,hátha rám ír,de még nem írt semmit.Kérdezzem,meg hogy megkapta-e?Az is lehet hogy csak szivat és nem mer német mondani?Egyszer rá is kérdeztem,de de azt mondta hogy tényleg eljönne.

febr. 14. 15:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk, és nem mer magától rád írni úgy, hogy egyből tud, mit érez. Mikor ráírtál, akkor miket írt? Abból többet tudunk meg.
febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk utoljára pont ő kérdezte,hogy mikor lesz kézilabda turnénk.Mwrt egy klubba kézilabdázunk csak úgy ő lányoknál
febr. 14. 17:03
 23/33 anonim ***** válasza:
És mit kérdezett még? Mármint olyanra gondolok, ami érdekes lehet. Vagyis, mikor például érdeklődött felőled esetleg.
febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Az ünnepek előtt nagyon fájt a hasam.Kiírtam insta jegyzete,hogy úgy nézki kórházba töltsük az ünnepeket.Es megkérdezte,hogy mi van velem....

Aztán ezelőtt még kiraktam :Barca fannokwrre vagytok és ő erre válaszolt hogy Reális vagy?Utánna megkért hogy találjam ki ő kinek szurkol.

febr. 14. 17:11
 25/33 anonim ***** válasza:

24# 11-es és 21. 23-as vagyok egyébként.


Akkor volt, hogy ő írt rád, és nem te ő rá. Ezek alapján szerintem tetszel neki. Persze ez még nem feltétlen szerelem, ahhoz jobban meg kell ismernetek egymást. De például, mikor fájt a hasad, valószínűleg aggódott érted, azért írt. Ez azért erősen a tetszésnek a jele.

És nyugodtan írd, hogy kapott-e virágot ma, kacsintós smileval.

febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Hát kapott még leveleket.A kézi csapatból meg írtak neki .De ráírok.Maximum keresek majd mást
febr. 14. 17:33
 27/33 A kérdező kommentje:
Max egy kicsit szarul érzem ha elutasít magam,ha esetleg véletlenül össze futunk valahol
febr. 14. 17:36
 28/33 anonim ***** válasza:
49%

Júniusi vizsgára?


wtf?


hazudik mint a franc...

febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

25-ös vagyok

Mi lett végül Kérdező? Válaszolt?

febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
19%
#27, ezt sem érteni.
febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!