Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes erőltetni?Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni?Nem tudom mit évő legyek.Több lent.

Figyelt kérdés
Rá írtam egy lányra december környékén,lenne e kedve találkoznni.Azt mondta,hogy eljönne csak júniusban vizsgája van és hogy a szülei szigorúak.Valentin nap alkalmából küldtem egy levelet és egy virágot,hátha rám ír,de még nem írt semmit.Kérdezzem,meg hogy megkapta-e?Az is lehet hogy csak szivat és nem mer német mondani?Egyszer rá is kérdeztem,de de azt mondta hogy tényleg eljönne.

febr. 14. 15:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább tűnik friendzonának részéről. Nagyon kedves el tűnik a lány biztos nagyon kedvel de sztem csak barátilag. Az a baj hogy nagyon nem ismerjük ezt, az is fontos mikor írt rád és milyen típusú, félénk vagy nem, milyen amikor olyan ember mellett van akit kedvel. Am ha már kinyílvánítottad hogy kedveled és eddig csak 3x kezdeményezett az érdekes. Mennyit szoktatok beszélgetni? Ha viszont kedvelnék valakit én biztos 0/24ben vele írogatnék. Mondom úgy hogy félénk vagyok, de ha egyszer már tudom hogy bejövő neki, miért ne kezdeményezzek? Ezért gondolom hogy csak barát vagy neki. Egy találkát félévben összehozni nem olyan nehéz. Nekem is nagyon nagy hülyeségnek tűnik a Júniusi vizsga miatt. Egy kézilabda edzés előtt után simán lehetne együtt lenni sztem. De ha tényleg annyira szigorúak akkor is írásban mindig tudna írni neked.
febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Igen.Megkérdeztem hogy kapott-e virágot.Azt monda,hogy igen.Idézem az utolsó mondatát.Nagyon szépen köszönöm a levelet is és a virágot is 😊.
febr. 15. 19:01
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most kérdezd meg, hogy mit szólna egy kávéiváshoz valahol. Aztán ha elkezd hímezni hámozni, akkor küldd el a telebaşzott ķurvanyjába, ha hajland, akkor meg sima liba és nyerő ügy. Ez pont jó választóvonal arra hogy kiugrasd a bokros nyulat :D :D :D Hogy vagy erre vagy arra...
márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!