Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes erőltetni?Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni?Nem tudom mit évő legyek.Több lent.

Figyelt kérdés
Rá írtam egy lányra december környékén,lenne e kedve találkoznni.Azt mondta,hogy eljönne csak júniusban vizsgája van és hogy a szülei szigorúak.Valentin nap alkalmából küldtem egy levelet és egy virágot,hátha rám ír,de még nem írt semmit.Kérdezzem,meg hogy megkapta-e?Az is lehet hogy csak szivat és nem mer német mondani?Egyszer rá is kérdeztem,de de azt mondta hogy tényleg eljönne.

febr. 14. 15:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

2-es és 6-os vagyok.

Várj, és majd kiderül komolyan gondolta-e. Addig pedig barátkozz fiúkkal, lányokkal, hogy ha esetleg nem gondolta komolyan, akkor is legyen mit tenned, B opcióként. De szerintem kedvel téged. Manapság már sokan gondolják úgy, hogy kezdeményezésnek elég kedvelni a másik képét. Szóval szerintem ez is lehet a háttérbe.

febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi.😉
febr. 14. 15:57
 13/33 A kérdező kommentje:
Remélem este vissza ír.Valamieet talán akkor...
febr. 14. 15:58
 14/33 anonim ***** válasza:
Nekem óriási kamunak hangzik az, amit írt.
febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
#14, mit?
febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kezdek azon gyanakodni,hogy a virágot se kapta meg.Hogy rjsk rá,hogy ne érezzem magam hülyén?
febr. 14. 16:35
 17/33 anonim ***** válasza:

16# 11-es vagyok


Írd azt, hogy:


Szia! Mi újság volt ma veled?


Ezután pedig arra tereled a beszélgetést, amerre akarod. Még a virágot is megkérdezheted megkapta-e.

febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Hát inkább hagyom szerintem.Egyszer írt rám,hogy likeoljam egy töltők videójár.Azelőtt és utánna is csak én írtam
febr. 14. 16:52
 19/33 A kérdező kommentje:
TikTok
febr. 14. 16:57
 20/33 A kérdező kommentje:
Elégg furán érzem most magam.Esetleg kérdezzem megy,hogy Kaptál-e ma esetleg virágot?😉
febr. 14. 16:58
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!