Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy fiú akinek bevallottam mit érzek de mondta hogy nem tudja viszonozni, de közeli barátságba kerültem vele, idővel olyan volt mintha tetszetnék neki,

Ezért elküldtem neki egy videót, amiben az volt hogy "i dont wanna be your friend, I wanna kiss your lips" de aztán rájöttem hogy ez sok és bocsánatot kértem tőle amire azt írta hogy nem baj és úgy gondolja hogy ezt már megbeszéltük, de azóta is olyan mintha kerülni próbálna, és nem úgy viselkedik mint előtte, úgy érzem a teljes barátságot elrontottam...mit tegyek hogy visszakapjam azt az egyik legjobb barátomat aki eddig volt?


márc. 13. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Ezek után már sehogy. Amúgy minden heteró férfi megragadna egy ilyen alkalmat. Lehet tényleg nem jössz be neki mert nem vagy szép vagy szimplán homokos a srác.
márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném hogy össze jöjjek vele, csak azt hogy vissza kapjam az egyik legjobb barátomat...
márc. 13. 12:25
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ő megpróbálta veled barátként az első off után, de te újra bepróbálkoztál. Te még mindig többet érzel, tehát nem fogsz tudni barátként viselkedni és ezt ő is tudja.
márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Legalább nem játszik veled.

Ennek sajnos így is, úgyis vége.

Ha újra és újra bocsánatot kérsz az érzéseidért, az meg nem jó.

Nem tudsz rá barátként nézni, ezt el kell fogadnod, hogy nem lehet a barátod.

márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De én éppen hogy annak ellenére hogy mit érzek tudok rá barátként tekinteni, sőt egy nagyon jó barát!! És éppen ezért nem szeretném hogy elvesszen minden...
márc. 13. 15:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátokra nem nyomulunk. Te 2x megtetted.
márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én értem amit mondasz, de ember vagyok és hibázok, tisztában vagyok azzal hogy elrontottam, de szeretném helyre hozni...
márc. 13. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál, csak ő nem így szeretné.
márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, tiszteletben kell tartanom hogy ő hogy gondolja, de attól még nem tudnék bele törődni abba ha elkéne veszítenek...
márc. 13. 18:38
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
#9 Az a baj, hogy ő veszített el téged.:(
márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!