Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez gyerekszerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyerekszerelem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiu 3-4 ève szerelmes vagyok,ő nem,pedig ugy èrzem vele kell leèlni az èletemet!!!Nagyon tetszik mindene,az arca,a szeme,a mozgása,a hangja,a nevetèse,amikor belenèzek a szemèbe ès elveszek,tetszik a járása,a nèzèse,mindene!!!Ès eltudom/már elkepzeltem hogy felnövünk lessz gyerekünk,együtt èlünk,egyszerüen vele kèpzelem el az èletem,vele szeretnèk megöregedni,meghalni...de ő mègsem szeret...felejtsem el? Habár a 3-4 èv alatt ezt probáltam,de annál jobban az eszembe van!!! A nap 24órájábol 26órát aze szembe van :D elfelejtsem,vagy probálkozzak tovább?? 14/L

2015. ápr. 2. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret,akkor lőttek a bulinak.
2015. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nézését meg a járását:$
2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ismerős érzés, anno nekem is volt ilyenem, de semmi nem lett belőle és hosszú fájdalmas úton hagytam a srácot... 18/L
2015. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ne add fel ,soha ne add fel! Én amondó vagyok aki fontos az életünkben azért harcolnunk kell! Talán ha jobban megismerne megkedvelne téged. És nembiztos hogy ez csak egy gyerekszelem de ez persze attól függ hogy lesz-e valami köztetek. Én nagyon drukkolok hogy sikerüljön!:-)
2015. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
... csípőjének a ringását
2015. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen. Pár évig tuti minden este róla/vele álmodtam.


5.-es voltam mikor megismertem. Ő 9.-es. A családjaink által lettünk jóba. Barátkoztunk, de tetszettünk is egymásnak. Nyáron lejött nálunk, vagy én náluk. Beszélgettünk, poénkodtunk. Plátói szerelem.


17 évesen jöttem össze az első barátommal. Minden rendben volt köztünk, szerelem is megvolt. Mikor megláttam a srácot, akiről írtam, olyan volt, mintha szívlapáttal arcon vágtak volna. A szívem kalimpált, a gyomrom kavargott. :D


Mára már szakítottam az első barátommal, a srác pedig ritkán jut eszembe /csak akkor, ha valaki megemlíti valami miatt, más esetben nem/ és igazából az se érdekelne, ha b*zinak állna. Sokat változott gyerekkora óta, illetve fura, de teljesen, semmilyen értelemben, formában nem érdekel már. Nem hittem, hogy valaha is így lesz, de ez az igazság.


Na most, remélem, ti összejöttök, ha az ég is úgy akarja: :)


Csak azért írtam le, nehogy azt gondold, hogy ez az érzés megmarad. Sok éven át én is annyit ábrándoztam róla, de rájöttem, nem is olyan különleges, sőt. :)

2015. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Először is szívből köszönöm a válaszaitokat,törtèneteiteket,biztatásokat...! Másodszor köszi hogy nem olyan válaszokat kaptam hogy menjek venni helyesírás szótárat,meghogy 14 èvesen menjek barbizni.. Harmadszor:nemadom fel... Negyedszer pedig:mert a nèzèsèt meg a járását!!/Nagyon tetszik mindened az arcad,a szemed,de ha egyszeregfogtam többè nemengedem kezed..! Milyen jó dalszövegek... ;) válaszok mèg jöhetnek ;)
2015. ápr. 2. 21:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Probálkozz facen ja és mi (fiuk) szeretjük ha a làny teszi az 1. Lèpèst ;)
2015. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, most nagyon gonosz leszek. De ez anyira vicces, hogy több évig "szerelmesek vagytok" valakibe ennyi idősen! Ti még nem is tudjátok mi a szerelem... Elmondom, hogy te most miért gondolod, hogy szerelmes vagy:

Mert helyes, mert vicces, mert van ey kutyás játéka...

Ez nem szerelem! Egyszerűen nem! Ne haragudj de én csak nevetni tudok. Tudom, gonoszság de én legalább nem kíméllek téged

2015. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, most nagyon gonosz leszek. De ez anyira vicces, hogy több évig "szerelmesek vagytok" valakibe ennyi idősen! Ti még nem is tudjátok mi a szerelem... Elmondom, hogy te most miért gondolod, hogy szerelmes vagy: 

Mert helyes, mert vicces, mert van ey kutyás játéka... 

Ez nem szerelem! Egyszerűen nem! Ne haragudj de én csak nevetni tudok. Tudom, gonoszság de én legalább nem kíméllek téged


Hát nem azèrt hanem leirtam hogy mièrt ..."mert van egy kutyás játèka" hahahaha xD ès mèg èn vagyok a kicsi :DDDD 14 VAGYOK NEM OVIS! amugy meg huuu de gonosz voltál most sirok öhhhööö bántott a nèni T.T /bácsi T.T

2015. máj. 15. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!